• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Víkendové výsledky mužů a mládeže

  A tým 

  Újezd P4 3:1 SC Xaverov

  Komentář trenéra Marka Ladomerského:

  Zápas, který se nám herně a výsledkově moc nepovedl. Soupeř nás ohrožoval převážně ze standardních situacích, kterých měl na můj vkus hrozně moc. Do 10. minuty zahrával soupeř cca 15 standartek, kluci je dokázali odvracet jen 30 minut, nicméně z jedné z nich bohužel soupeř vstřelil branku. Nám se povedlo vyrovnat po zaváhání obránce, kterého využil Robert Sládek a s přehledem zakončil brejkovou situaci. Bohužel již ve 37. minutě vedl soupeř znovu, kdy se opět prosadil po další standardní situaci. Ke konci poločasu jsme mohli vyrovnat, ale trefovali jsme jen brankovou konstrukci.

  Druhý poločas byl z naší strany aktivnější, ale už jsme se neprosadili, soupeř v závěru ještě přidal jednu branku z pokutového kopu - 3:1. V zápase nám chyběla zdravá agresivita, soubojovost, kvalita na míči i přechod směrem nahoru.

  Starší dorost

  SC Xaverov 2:5 Vyšehrad

  Komentář trenéra Michala Georgiána:

  Měli jsme dobrý vstup do utkání – ve velkém tempu napadání soupeře, který byl donucený dělat chyby. Z toho pramenil náš brzký gól. Po 15 minutách naše aktivita poklesla, nechávali jsme široké hřiště, přestali jsme hráče aktivně dostupovat. Soupeř toho využil a do poločasu dal 2 branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili znovu aktivně, vytvářeli si šance, soupeř se převážně bránil. Bohužel z jedné naší nepovedené rozehrávky soupeř opět skóroval. I přesto kluci bojovali dál a snížili na 2:3. Měli jsme další šance na vyrovnání, ale gól z penalty do naší sítě znamenal vysvobození soupeře a v podstatě rozhodnutí zápasu. Klukům patří respekt za přístup, hlavně v druhém poločase, za mne to bylo velmi dobré utkání se soupeřem, který byl posílený o 7 hráčů z divizní soutěže. Velké poděkování opět klukům z MD, velká pomoc a kvalita!

  Mladší dorost

  SC Xaverov 6:0 Braník

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  Soupeř na druhém místě tabulky a pro nás opět přímý souboj o první místo.
  Zvládli jsme to parádně, v prvním poločase kluci podali nadstandardní týmový výkon, soupeře jsme k ničemu nepustili a naopak byli jsme produktivní, mohli jsme přidat i další branky. Druhý poločas už nebyl v takovém podaní. Už se nám nepodařilo přidat další branky. Hlavně první půle musela všechny náramně bavit a kvůli tomu to děláme.

  Měl jsem i za kluky radost, jak to zvládli a hlavně z nich byla dnes opravdu cítit síla a odhodlání. S pokorou jdeme dál.

  Starší žáci U15

  Admira Praha 2:2 SC Xaverov

  Komentář trenéra Jiřího Nováka:

  Zápas na těžkém terénu a v těžkých podmínkách jsme nedohráli dobře. Kluci vedli 2:0, kdy jsme diktovali tempo hry, drželi míč, ale moc šancí jsme si do úplného zakončení nevypracovali. Bohužel jsme 2x zbytečně faulovali a soupeř z trestných kopů vyrovnal. Pro nás ale zase skvělé momenty do učení, které se pokusíme v dalších zápasech zlepšit. Na konci se mi nelíbil ostrý faul soupeře, tak bychom obecně neměli hráče učit řešit situace. Soupeři gratulujeme k remíze, nevzdal zápas ani za stavu 0:2.

  Starší žáci U14

  Admira Praha 5:2 SC Xaverov

  Komentář trenéra Lukáše Vorlíčka:

  Utkali jsme se se soupeřem, který na tom byl bodově o trochu lépe než my. Hrálo se na těžkém terénu a za bídného počasí. V prvním poločase jsme se bohužel téměř vůbec nedostali do nějakého ohrožení soupeřovy branky a soupeř se dostal do vedení 3:0. Druhý poločas i za přispění větru v zádech byl lepší, nicméně skóre jsme dorovnat nedokázali a naopak jsme dvakrát inkasovali. Vítězství soupeře 5:2 bylo zasloužené, i přesto, že hrál velice jednoduše. Naši kluci kupili mraky nepřesností. V tomto zápase se nám toho moc nepovedlo. Alespoň víme, v čem se máme zlepšit a budeme na tom pracovat.

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top