• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Komentáře trenérů

  A tým 

  SC Xaverov 1:1 Háje 

  Komentář trenéra Marka Ladomerského:

  Tento zápas nám moc nevyšel. Byli jsme hodně roztažení, daleko od sebe i od soupeře, nestíhali jsme doplňovat útočníky a vázla i kombinace. Přesto jsme šli brzy do vedení a pak jsme měli další 3 100% šance, které jsme neproměnili. A tím jsme soupeři dávali stále šanci. V přestávce jsme museli nuceně dva hráče vystřídat. Soupeř byl v druhém poločase aktivnější, měl i nějaké šance, prosadil se po standardní situaci a hlavou srovnal na konečných 1:1. Je škoda, že jsme nepotvrdili vítězství z minulého kola, mohli jsme jít na první místo.

  Starší dorost

  SC Xaverov 3:2 Střešovice

  Komentář trenéra Libora Neufuse:

  Důležitý zápas pro větší klid v dalším průběhu soutěže jsme zvládli. První poločas byl vyrovnaný, po dvou velkých gólových šancích na každé straně. Nám se celkem dařilo rychle získávat po ztrátě zpátky balón a zaměstnávat soupeře náběhy po stranách. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně a zaslouženě dvakrát skórovali. Bohužel v době kdy jsme kontrolovali hru se nechal náš útočník zbytečně v 60. minutě vyloučit a soupeř nás zatlačil do defenzívy. Podařilo se mu snížit na rozdíl jedné branky, ale my jsme si vzápětí pomohli skvěle rozehranou standardní situací. Boj trval až do konce, kdy se v 90. minutě opět podařilo soupeři snížit, ale my to již bojovností všech hráčů dotáhli do vítězného konce. Díky opět klukům z MD, kteří nám moc pomohli. 

  Mladší dorost

  Zbraslav 1:2 SC Xaverov

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  Utkání o první místo jsme výsledkově zvládli. Domácí byli v úvodu silní, přestáli jsme jejich úvodní tlak, stálo při nás i štěstí, postupně jsme se srovnávali s jejich fyzickou hrou a terénem, tráva nebyla v ideálním stavu, naší hře moc nevoněla. Do poločasu jsme dvěma povedenými akcemi šli do vedení, hlavně druhá branka byla parádní a do poločasu jsme pak byli i lepším týmem.

  Druhý poločas domácí tlačili, byli agresivnější, v tom jsme zaostávali, nedařilo se nám některé akce lépe dohrát, udržet více těžkých míčů v útočné fázi a být více nebezpečnější, nakonec jsme to v závěru hlavně uskákali. Kluci se nadřeli, ale stálo to za to. Respekt k soupeři, který nás donutil se vydat ze všech sil.

  Starší žáci U15

  SC Xaverov 3:1 Tempo

  Komentář trenéra Jiřího Nováka:

  Zápas s Tempem Praha. Hodně těžký zápas proti týmu, který má obrovskou kvalitu, v přípravě porazil několik ligových týmů a tu dnes ukázal i u nás. Asi dnes nevyhrál lepší tým, ale jak jsem slyšel od kluků, tým, který chtěl více vyhrát. Hodně nám pomohl první gól Ondry Lukeše, který skvěle proměnil brejk. Do konce poločasu nás několikrát zachránil Savi a když už to vypadalo na konec poločasu, tak Ondra dal druhý gól do šatny. Kluci byli v poločase unavení, jak po celém zápase. Ta rychlost a tempo zápasu bylo velké. Ve druhé půli jsme mohli zápas rozhodnout, ale nestalo se a soupeř snížil. Nám ale strašně pomohli střídající hráči. Všichni bojovali jeden za druhého a po 3. gólu byla euforie obrovská. Emoce na hřišti, lavičce i tribuně. Musím před všemi smeknout, jak to zvládli. Plno kluků, co dnes nehráli, byli součástí týmu na střídačce a to nás těší nejvíc.

  Starší žáci U14

  SC Xaverov 1:4 Tempo

  Komentář trenéra Lukáše Vorlíčka:

  S týmem, který se vidí v první lize jsme odehráli více než vyrovnané utkání, kdy jsme po brzkém vedení mohli přidat i další góly. Ale příležitosti měl samozřejmě i soupeř. Utkání bohužel rozhodl nepřesný asistent rozhodčího, který několikrát v prvním poločase zastavil mylně náš rozvíjející se útok a na druhou stranu před druhou brankou soupeře neodmával jasný ofsajd. Poslední dvě branky jsme již dostali do otevřené obrany. Kluci nebyli o nic horší než hráči soupeře. A to nás těší.

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top