array(2) { ["selectedGroup"]=> int(0) ["selectedShow"]=> int(0) } Kalendář zápasů - scxaverov.cz
  • Klub market
  • Klubová zóna
  • Členská zóna
  • Fan zóna
  • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

    Oficiální webové stránky klubu

    Kalendář zápasů

    32. týden

    A-tým

    2. kolo
    neděle 14. 8. 2022 17:00

    SC XAVEROV A

    :

    SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY

    33. týden

    B-tým

    1. kolo
    pátek 19. 8. 2022 19:30

    SC XAVEROV B

    :

    A.F.K. Olympia Šeberov

    A-tým

    3. kolo
    sobota 20. 8. 2022 10:15

    FK Újezd nad Lesy

    :

    SC XAVEROV A

    Ml. Dorost A (U17)

    1. kolo
    sobota 20. 8. 2022 12:45

    TJ PRAGA

    :

    SC XAVEROV A (U17)

    St. Dorost (U19)

    1. kolo
    neděle 21. 8. 2022 17:00

    TJ PRAGA

    :

    SC XAVEROV (U19)

    34. týden

    B-tým

    2. kolo
    pátek 26. 8. 2022 19:30

    SC XAVEROV B

    :

    FK Jižní Město Chodov B

    St. Dorost (U19)

    2. kolo
    neděle 28. 8. 2022 10:15

    SC XAVEROV (U19)

    :

    FC Přední Kopanina

    Ml. Žáci (U13)

    1. kolo
    neděle 28. 8. 2022 10:15

    SC XAVEROV (U13)

    :

    FK Admira Praha

    Ml. Žáci (U12)

    1. kolo
    neděle 28. 8. 2022 10:15

    SC XAVEROV (U12)

    :

    FK Admira Praha

    Ml. Dorost A (U17)

    2. kolo
    neděle 28. 8. 2022 17:00

    SC XAVEROV A (U17)

    :

    SK Motorlet Praha B

    A-tým

    4. kolo
    neděle 28. 8. 2022 17:00

    SC XAVEROV A

    :

    SK Ďáblice

    35. týden

    St. Dorost (U19)

    3. kolo
    středa 31. 8. 2022 17:00

    SK Ďáblice

    :

    SC XAVEROV (U19)

    Ml. Žáci (C)

    1. kolo
    sobota 3. 9. 2022 10:00

    SC XAVEROV C

    :

    FK Čechie Dubeč

    Ml. Žáci (B)

    1. kolo
    sobota 3. 9. 2022 10:00

    SC XAVEROV B

    :

    TJ PRAGA

    A-tým

    5. kolo
    sobota 3. 9. 2022 10:45

    FK Union Strašnice

    :

    SC XAVEROV A

    Ml. Žáci (U12)

    2. kolo
    sobota 3. 9. 2022 14:30

    ABC Braník

    :

    SC XAVEROV (U12)

    St. Žáci B (U15)

    2. kolo
    sobota 3. 9. 2022 14:30

    ABC Braník

    :

    SC XAVEROV (U13)

    St. Žáci A (U15)

    1. kolo
    sobota 3. 9. 2022 15:00

    SC XAVEROV A (U15)

    :

    TJ Sokol Stodůlky

    St. Žáci B (U15)

    1. kolo
    sobota 3. 9. 2022 17:00

    SC XAVEROV B (U15)

    :

    AFK Slavoj Podolí Praha

    St. Dorost (U19)

    4. kolo
    neděle 4. 9. 2022 14:00

    SK Dolní Chabry

    :

    SC XAVEROV (U19)

    Ml. Dorost A (U17)

    3. kolo
    neděle 4. 9. 2022 14:30

    FK Slavoj Vyšehrad

    :

    SC XAVEROV A (U17)

    B-tým

    3. kolo
    neděle 4. 9. 2022 17:00

    SK Újezd Praha 4

    :

    SC XAVEROV B

    Ml. Dorost B (U17)

    1. kolo
    neděle 4. 9. 2022 17:00

    AFK Slavoj Podolí Praha

    :

    SC XAVEROV B (U17)

    36. týden

    Gentlemani

    1. kolo
    středa 7. 9. 2022 19:30

    SK Ďáblice

    :

    SC XAVEROV (G)

    Ml. Dorost A (U17)

    4. kolo
    pátek 9. 9. 2022 17:30

    SK Union Vršovice

    :

    SC XAVEROV A (U17)

    B-tým

    4. kolo
    pátek 9. 9. 2022 19:30

    SC XAVEROV B

    :

    FK Union Žižkov

    Ml. Dorost B (U17)

    2. kolo
    sobota 10. 9. 2022 10:00

    SC XAVEROV B (U17)

    :

    SK Újezd Praha 4

    Ml. Žáci (B)

    2. kolo
    sobota 10. 9. 2022 10:00

    SK Slovan Kunratice

    :

    SC XAVEROV B

    St. Žáci A (U15)

    2. kolo
    sobota 10. 9. 2022 15:00

    CU Bohemians Praha

    :

    SC XAVEROV A (U15)

    Ml. Žáci (U13)

    3. kolo
    neděle 11. 9. 2022 10:15

    SC XAVEROV (U13)

    :

    FK Mladá Boleslav

    Ml. Žáci (U12)

    3. kolo
    neděle 11. 9. 2022 10:15

    SC XAVEROV (U12)

    :

    FK Mladá Boleslav

    Ml. Žáci (C)

    2. kolo
    neděle 11. 9. 2022 12:30

    Spartak Hrdlořezy

    :

    SC XAVEROV C

    St. Dorost (U19)

    5. kolo
    neděle 11. 9. 2022 14:00

    FK Slavoj Vyšehrad

    :

    SC XAVEROV (U19)

    A-tým

    6. kolo
    neděle 11. 9. 2022 17:00

    SC XAVEROV A

    :

    FK Čechie Dubeč

    St. Žáci B (U15)

    2. kolo
    neděle 11. 9. 2022 17:00

    FC TEMPO PRAHA

    :

    SC XAVEROV B (U15)

    37. týden

    Gentlemani

    2. kolo
    pondělí 12. 9. 2022 19:30

    SC XAVEROV (G)

    :

    ABC Braník

    St. Dorost (U19)

    6. kolo
    sobota 17. 9. 2022 09:00

    SC XAVEROV (U19)

    :

    FK Admira Praha B

    St. Žáci B (U15)

    3. kolo
    sobota 17. 9. 2022 10:00

    SC XAVEROV B (U15)

    :

    SK Motorlet Praha

    A-tým

    7. kolo
    sobota 17. 9. 2022 10:15

    FC Háje Jižní Město

    :

    SC XAVEROV A

    Ml. Dorost A (U17)

    5. kolo
    sobota 17. 9. 2022 11:15

    SC XAVEROV A (U17)

    :

    Fotbalová akademie Praha

    St. Žáci A (U15)

    3. kolo
    sobota 17. 9. 2022 14:15

    SC XAVEROV A (U15)

    :

    SK Zbraslav

    St. Žáci B (U15)

    4. kolo
    sobota 17. 9. 2022 16:30

    SC XAVEROV B (U15)

    :

    SK Ďáblice

    B-tým

    5. kolo
    sobota 17. 9. 2022 17:45

    TJ SOKOL BENICE B

    :

    SC XAVEROV B

    Ml. Žáci (U12)

    4. kolo
    neděle 18. 9. 2022 10:00

    CU Bohemians Praha

    :

    SC XAVEROV (U12)

    Ml. Žáci (U13)

    4. kolo
    neděle 18. 9. 2022 10:00

    CU Bohemians Praha

    :

    SC XAVEROV (U13)

    Ml. Dorost B (U17)

    3. kolo
    neděle 18. 9. 2022 14:15

    SK Aritma Praha

    :

    SC XAVEROV B (U17)

    Ml. Žáci (C)

    3. kolo
    neděle 18. 9. 2022 17:00

    SC XAVEROV C

    :

    FK Újezd nad Lesy

    Ml. Žáci (B)

    3. kolo
    neděle 18. 9. 2022 17:00

    SC XAVEROV B

    :

    SK Čechie Smíchov

    38. týden

    Ml. Žáci (U13)

    5. kolo
    středa 21. 9. 2022 17:00

    SC XAVEROV (U13)

    :

    FK DUKLA Praha

    Ml. Žáci (U12)

    5. kolo
    středa 21. 9. 2022 17:00

    SC XAVEROV (U12)

    :

    FK DUKLA Praha

    Gentlemani

    3. kolo
    středa 21. 9. 2022 20:00

    SK Aritma Praha

    :

    SC XAVEROV (G)

    B-tým

    6. kolo
    pátek 23. 9. 2022 19:30

    SC XAVEROV B

    :

    TJ Sokol Běchovice

    Ml. Žáci (C)

    4. kolo
    sobota 24. 9. 2022 09:00

    TJ Kyje

    :

    SC XAVEROV C

    Ml. Dorost B (U17)

    4. kolo
    sobota 24. 9. 2022 12:15

    SC XAVEROV B (U17)

    :

    TJ Sokol Cholupice

    St. Dorost (U19)

    7. kolo
    sobota 24. 9. 2022 16:30

    SK Zbraslav

    :

    SC XAVEROV (U19)

    Ml. Dorost A (U17)

    6. kolo
    neděle 25. 9. 2022 09:00

    ABC Braník fotbal B

    :

    SC XAVEROV A (U17)

    Ml. Žáci (U13)

    6. kolo
    neděle 25. 9. 2022 10:15

    SC XAVEROV (U13)

    :

    FC Háje Jižní Město

    Ml. Žáci (U12)

    6. kolo
    neděle 25. 9. 2022 10:15

    SC XAVEROV (U12)

    :

    FC Háje Jižní Město

    Ml. Žáci (B)

    4. kolo
    neděle 25. 9. 2022 16:30

    FC Háje Jižní Město

    :

    SC XAVEROV B

    A-tým

    8. kolo
    neděle 25. 9. 2022 16:30

    SC XAVEROV A

    :

    SK Dolní Chabry

    St. Žáci A (U15)

    4. kolo
    neděle 25. 9. 2022 16:30

    FK DUKLA Praha

    :

    SC XAVEROV A (U15)

    39. týden

    St. Dorost (U19)

    8. kolo
    středa 28. 9. 2022 16:30

    SC XAVEROV (U19)

    :

    TJ Slovan Bohnice

    St. Dorost (U19)

    9. kolo
    sobota 1. 10. 2022 10:00

    SC XAVEROV (U19)

    :

    FC ZLIČÍN

    A-tým

    9. kolo
    sobota 1. 10. 2022 10:15

    TJ Březiněves

    :

    SC XAVEROV A

    Ml. Dorost A (U17)

    7. kolo
    sobota 1. 10. 2022 12:15

    SC XAVEROV A (U17)

    :

    SK Střešovice 1911

    B-tým

    7. kolo
    sobota 1. 10. 2022 12:30

    Spartak Hrdlořezy B

    :

    SC XAVEROV B

    St. Žáci A (U15)

    5. kolo
    sobota 1. 10. 2022 17:00

    SC XAVEROV A (U15)

    :

    SK Junior Praha

    Ml. Žáci (U12)

    7. kolo
    neděle 2. 10. 2022 10:00

    FK Varnsdorf

    :

    SC XAVEROV (U12)

    Ml. Žáci (U13)

    7. kolo
    neděle 2. 10. 2022 10:00

    FK Varnsdorf

    :

    SC XAVEROV (U13)

    St. Žáci B (U15)

    5. kolo
    neděle 2. 10. 2022 16:00

    Fotbalová akademie Praha

    :

    SC XAVEROV B (U15)

    Ml. Dorost B (U17)

    5. kolo
    neděle 2. 10. 2022 16:00

    TJ AVIA Čakovice

    :

    SC XAVEROV B (U17)

    Ml. Žáci (C)

    5. kolo
    neděle 2. 10. 2022 16:30

    SC XAVEROV C

    :

    TJ PRAGA

    Ml. Žáci (B)

    5. kolo
    neděle 2. 10. 2022 16:30

    SC XAVEROV B

    :

    Sportovní klub Union Vršovice

    40. týden

    Gentlemani

    4. kolo
    pondělí 3. 10. 2022 19:30

    SC XAVEROV (G)

    :

    SK Ďáblice

    B-tým

    8. kolo
    pátek 7. 10. 2022 19:30

    SC XAVEROV B

    :

    Sparta Krč 1910

    Ml. Dorost B (U17)

    6. kolo
    sobota 8. 10. 2022 10:00

    SK Slovan Kunratice

    :

    SC XAVEROV B (U17)

    Ml. Dorost A (U17)

    8. kolo
    sobota 8. 10. 2022 10:00

    FK Admira Praha B

    :

    SC XAVEROV A (U17)

    Ml. Žáci (B)

    6. kolo
    sobota 8. 10. 2022 10:00

    SC XAVEROV B

    :

    FK Újezd nad Lesy

    St. Dorost (U19)

    10. kolo
    sobota 8. 10. 2022 10:30

    SK Hostivař

    :

    SC XAVEROV (U19)

    St. Žáci B (U15)

    6. kolo
    sobota 8. 10. 2022 12:00

    SC XAVEROV B (U15)

    :

    TJ Sokol Stodůlky

    Ml. Žáci (U13)

    8. kolo
    neděle 9. 10. 2022 10:15

    SC XAVEROV (U13)

    :

    FK Meteor Praha VIII

    Ml. Žáci (U12)

    8. kolo
    neděle 9. 10. 2022 10:15

    SC XAVEROV (U12)

    :

    FK Meteor Praha VIII

    Ml. Žáci (C)

    6. kolo
    neděle 9. 10. 2022 12:00

    SK Union Vršovice

    :

    SC XAVEROV C

    St. Žáci A (U15)

    6. kolo
    neděle 9. 10. 2022 13:45

    SK Motorlet Praha

    :

    SC XAVEROV A (U15)

    Gentlemani

    5. kolo
    neděle 9. 10. 2022 16:00

    ABC Braník

    :

    SC XAVEROV (G)

    A-tým

    10. kolo
    neděle 9. 10. 2022 16:00

    SC XAVEROV A

    :

    Sokol Dolní Počernice

    41. týden

    St. Žáci A (U15)

    7. kolo
    sobota 15. 10. 2022 09:00

    SC XAVEROV A (U15)

    :

    SK Union Vršovice

    A-tým

    11. kolo
    sobota 15. 10. 2022 10:30

    SK Union Vršovice

    :

    SC XAVEROV A

    Ml. Dorost A (U17)

    9. kolo
    sobota 15. 10. 2022 11:00

    SC XAVEROV A (U17)

    :

    FK Dukla Jižní Město

    Ml. Dorost B (U17)

    7. kolo
    sobota 15. 10. 2022 13:15

    SC XAVEROV B (U17)

    :

    FC ZLIČÍN

    Ml. Žáci (C)

    7. kolo
    sobota 15. 10. 2022 15:30

    SC XAVEROV C

    :

    FC Háje

    Ml. Žáci (U12)

    9. kolo
    neděle 16. 10. 2022 10:00

    Viktorka Žižkov

    :

    SC XAVEROV (U12)

    Ml. Žáci (U13)

    9. kolo
    neděle 16. 10. 2022 10:00

    Viktorka Žižkov

    :

    SC XAVEROV (U13)

    Ml. Žáci (B)

    7. kolo
    neděle 16. 10. 2022 15:30

    SK Čechie Uhříněves

    :

    SC XAVEROV B

    St. Žáci B (U15)

    7. kolo
    neděle 16. 10. 2022 15:30

    TJ Slovan Bohnice

    :

    SC XAVEROV B (U15)

    St. Dorost (U19)

    11. kolo
    neděle 16. 10. 2022 16:00

    SC XAVEROV (U19)

    :

    SK Střešovice 1911

    B-tým

    9. kolo
    neděle 16. 10. 2022 18:00

    SK VIKTORIA ŠTĚRBOHOLY B

    :

    SC XAVEROV B

    42. týden

    Gentlemani

    6. kolo
    pondělí 17. 10. 2022 19:30

    SC XAVEROV (G)

    :

    SK Aritma Praha

    St. Žáci A (U15)

    8. kolo
    sobota 22. 10. 2022 09:00

    SC XAVEROV A (U15)

    :

    ČAFC Praha

    St. Žáci B (U15)

    8. kolo
    sobota 22. 10. 2022 11:00

    SC XAVEROV B (U15)

    :

    FK Meteor Praha

    Ml. Žáci (B)

    8. kolo
    sobota 22. 10. 2022 13:00

    SC XAVEROV B

    :

    Sokol Dolní Počernice

    Ml. Žáci (U12)

    10. kolo
    neděle 23. 10. 2022 10:15

    SC XAVEROV (U12)

    :

    FC SLOVAN LIBEREC

    Ml. Žáci (U13)

    10. kolo
    neděle 23. 10. 2022 10:15

    SC XAVEROV (U13)

    :

    FC SLOVAN LIBEREC

    Ml. Dorost A (U17)

    10. kolo
    neděle 23. 10. 2022 13:00

    ČAFC Praha

    :

    SC XAVEROV A (U17)

    Ml. Žáci (C)

    8. kolo
    neděle 23. 10. 2022 14:00

    Běchovičtí sršni

    :

    SC XAVEROV C

    St. Dorost (U19)

    12. kolo
    neděle 23. 10. 2022 14:30

    FC TEMPO PRAHA B

    :

    SC XAVEROV (U19)

    A-tým

    12. kolo
    neděle 23. 10. 2022 15:30

    SC XAVEROV A

    :

    SK Slovan Kunratice

    Ml. Dorost B (U17)

    8. kolo
    neděle 23. 10. 2022 15:30

    TJ Březiněves

    :

    SC XAVEROV B (U17)

    43. týden

    St. Dorost (U19)

    13. kolo
    pátek 28. 10. 2022 10:00

    SC XAVEROV (U19)

    :

    FA Alexe Zbura

    Ml. Dorost A (U17)

    11. kolo
    pátek 28. 10. 2022 12:15

    SC XAVEROV A (U17)

    :

    TJ Slovan Bohnice

    Ml. Dorost B (U17)

    9. kolo
    pátek 28. 10. 2022 14:30

    SC XAVEROV B (U17)

    :

    SK Modřany

    Ml. Žáci (C)

    9. kolo
    neděle 30. 10. 2022 13:00

    SC XAVEROV C

    :

    FK VINOŘ

    St. Žáci A (U15)

    9. kolo
    neděle 30. 10. 2022 14:30

    SK Čechie Uhříněves

    :

    SC XAVEROV A (U15)

    Ml. Žáci (B)

    9. kolo
    neděle 30. 10. 2022 14:30

    SK Hostivař

    :

    SC XAVEROV B

    St. Žáci B (U15)

    9. kolo
    neděle 30. 10. 2022 14:30

    FC Přední Kopanina

    :

    SC XAVEROV B (U15)

    A-tým

    13. kolo
    neděle 30. 10. 2022 14:30

    TJ Kyje

    :

    SC XAVEROV A

    Ml. Žáci (U13)

    11. kolo
    neděle 30. 10. 2022 16:30

    FA Jablonec

    :

    SC XAVEROV (U13)

    Ml. Žáci (U12)

    11. kolo
    neděle 30. 10. 2022 16:30

    FA Jablonec

    :

    SC XAVEROV (U12)

    44. týden

    A-tým

    14. kolo
    sobota 5. 11. 2022 10:00

    SC XAVEROV A

    :

    SK Třeboradice

    St. Žáci A (U15)

    10. kolo
    sobota 5. 11. 2022 12:15

    SC XAVEROV A (U15)

    :

    SK Ďáblice

    Ml. Žáci (C)

    10. kolo
    sobota 5. 11. 2022 13:00

    SC XAVEROV C

    :

    Sokol Kolovraty

    St. Žáci B (U15)

    10. kolo
    sobota 5. 11. 2022 14:15

    SC XAVEROV B (U15)

    :

    TJ Sokol Řepy

    Ml. Žáci (B)

    10. kolo
    sobota 5. 11. 2022 17:00

    SC XAVEROV B

    :

    ABC Braník fotbal

    Ml. Žáci (U13)

    12. kolo
    neděle 6. 11. 2022 10:00

    SC XAVEROV (U13)

    :

    Fotbal Neratovice - Byškovice

    Ml. Žáci (U12)

    12. kolo
    neděle 6. 11. 2022 10:00

    SC XAVEROV (U12)

    :

    Fotbal Neratovice - Byškovice

    Ml. Dorost A (U17)

    12. kolo
    neděle 6. 11. 2022 11:00

    SK Ďáblice

    :

    SC XAVEROV A (U17)

    Ml. Dorost B (U17)

    10. kolo
    neděle 6. 11. 2022 14:00

    TJ Sokol Řepy

    :

    SC XAVEROV B (U17)

    St. Dorost (U19)

    14. kolo
    neděle 6. 11. 2022 17:15

    SC XAVEROV (U19)

    :

    SK Union Vršovice

    45. týden

    A-tým

    15. kolo
    sobota 12. 11. 2022 10:30

    TJ PRAGA

    :

    SC XAVEROV A

    Ml. Žáci (C)

    11. kolo
    sobota 12. 11. 2022 13:00

    FK Klánovice

    :

    SC XAVEROV C

    St. Dorost (U19)

    15. kolo
    neděle 13. 11. 2022 10:00

    SC XAVEROV (U19)

    :

    SK Motorlet Praha B

    Ml. Žáci (U13)

    13. kolo
    neděle 13. 11. 2022 10:00

    SK Motorlet Praha

    :

    SC XAVEROV (U13)

    Ml. Žáci (U12)

    13. kolo
    neděle 13. 11. 2022 10:00

    SK Motorlet Praha

    :

    SC XAVEROV (U12)

    Ml. Dorost A (U17)

    13. kolo
    neděle 13. 11. 2022 12:15

    SC XAVEROV A (U17)

    :

    TJ Sokol Stodůlky

    Ml. Žáci (B)

    11. kolo
    neděle 13. 11. 2022 14:00

    FK Union Strašnice

    :

    SC XAVEROV B

    St. Žáci A (U15)

    11. kolo
    neděle 13. 11. 2022 14:00

    SC Olympia Radotín

    :

    SC XAVEROV A (U15)

    St. Žáci B (U15)

    11. kolo
    neděle 13. 11. 2022 14:00

    ABC Braník

    :

    SC XAVEROV B (U15)

    Ml. Dorost B (U17)

    11. kolo
    neděle 13. 11. 2022 14:30

    SC XAVEROV B (U17)

    :

    1. FC BARRANDOV

    "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

    zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

    Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

    logo městská část praha 20_png
    praha-logo-gif_566x566_gif
    prazsky-fotbalovy-svaz
    logo-nac_v5_png
    websitemediaLogo-extraNegativeSpace.png
    logo-rovac_png
    logo-fotbalservis-v2_png
    PPL-zakladni barevne (CMYK).jpg
    veolia.jpg

    Hrdý partner mládeže

    Top