• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Komentáře trenérů k víkendovým zápasům

  A tým 

  SC Xaverov 1:0 Březiněves

  Komentář trenéra Marka Ladomerského:

  Dnešní zápas jsme výsledkově zvládli a vrátili se na vítěznou vlnu. V prvním poločase jsme si vytvořili dobré šance, ale nedokázali jsme je proměnit v branku. Hráli jsme aktivně, soupeř neměl žádnou větší šanci, ani střelu na bránu. Nám se nedařilo dotáhnout slibné akce do koncovky. Začátkem druhé půle se nám podařil rychlý přechod do otevřené obrany a své sólo zakončil P. Herian kličkou brankáři - 1:0. Vedení jsme mohli navýšit, ale zahodili jsme 2 velké příležitosti a proto jsme se strachovali o vítězství až do konce. Musím pochválit celý tým, včetně lavičky, dnes jsme dřeli jako jeden tým. Dobře jsme bránili standardní situace, rychle jsme se vraceli do obrany a pod balón. Dnes jsme si zasloužili vítězství.

  Starší dorost

  Admira 3:1 SC Xaverov

  Komentář trenéra Libora Neufuse:

  Na velmi nekvalitním hřišti týmu z předku tabulky jsme odehráli dobrý zápas, bohužel výsledkově se špatným koncem. Od začátku dělala naše důrazná a aktivní hra domácím problémy, vyhrávali jsme osobní souboje a zaslouženě jsme šli hned v úvodu do vedení, když si mezi stopery naběhl Vladyka a skóroval. O půli jsme si řekli, že chceme pokračovat v aktivitě a zodpovědném přístupu, což se nám dařilo do cca 60. minuty, kdy při rozehrávce nešťastně uklouzl náš stoper, protiútok vyústil ve 2 rohové kopy, z nichž druhý skončil po několika odrazech v naší síti. Vzápětí dala Admira další podobný gól po odrazech ve vápně. Naše snaha vyrovnat skončila pouze hlavičkou do břevna a domácí v závěru pečetili na 3:1. Potěšující bylo, že naším klukům po utkání za výkon zatleskali nejen naši, ale i domácí diváci.

  Mladší dorost

  Střešovice 1:5 SC Xaverov

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  Navázali jsme dnes na výkon z minulého víkendu, od začátku jsme diktovali hru, velmi dobrým presinkem domácím narušovali rozehrávku. Brankové vyjádření přišlo až v závěru poločasu, ale zasloužené. Vstup do druhého poločasu byl z naší strany opět aktivní, přidali jsme další branky a mohlo jich být více. Obdržená branka mrzí, chtěli jsme dohrát s nulou, ale bohužel to nevyšlo. Co mě těší je herní projev týmu. Je cítit, že si kluci věří a zároveň spolupracují, je to ku prospěchu týmového výkonu.

  Starší žáci U15

  Komentář trenéra Jiřího Nováka:

  O víkendu nás čekaly dva zápasy a to s Vysokým Mýtem 9:0 a Stodůlkami 6:0. Oba zápasy kluci zvládli velmi dobře nejen výsledkově, ale hlavně herně. Od začátku jsme velmi dobře drželi míč a vytvářeli si šance. Škoda jen, že branek mohlo být víc. Samozřejmě jsou tam situace, kde se chceme zlepšovat a být důslední v detailu, ale pořád se fotbal učíme. Víkendem nám začal velmi náročný program, kde hrajeme několik týdnů víkend - středa, ale věříme, že vše zvládneme a zápasy si užijeme. Soupeřům děkujeme za zápasy.

  Starší žáci U14

  SC Xaverov 9:1 Vysoké Mýto

  Komentář trenéra Lukáše Vorlíčka:

  V zápase proti poslednímu týmu dostali příležitost i jiní hráči, kteří se s tím popasovali dobře. Kvalita soupeře byla nízká, ale alespoň si kluci po posledních neúspěšných zápasech s chutí zastříleli.

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top