SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

Xaverov - Ďáblice B 0:3

27 / 3 / 2018

Xaverov podlehl na domácí půdě s Ďáblicemi B 0:3

SC XAVEROV - SK Ďáblice B 0:3 (0:2)

K prvnímu zápasu jarní části sezóny na Xaverov zavítali Ďáblice B. Utkání se odehrálo za mírně chladného "jarního" počasí. Xaverov nastoupil v pozměněné sestavě, když na lavičce nechal David Lukeš několik hlavních opor z podzimní části.

Začátek utkání se nevyvíjel vůbec špatně, Xaverov si vytvořil několik slibných šancí, kopal také několik rohů, ale gól z žádné příležitosti bohužel nepadl. V 25. minutě mohl domácí poslat do vedení Tomáš Jakl, ale po Štefanově přihrávce do pokutového území svoji střelou gólmana Ďáblic nepřekonal. O pár minut později měl dvě příležitosti Vasil Boev, který chtěl v obou případech lobem přehodit brankáře, ten ale obstál. A tak ve 33. minutě přišel první trest, po nenápadném brejku Ďáblic byl přízemní střelou z hranice pokutového území překonán Ferstl a Ďáblice šly nečekaně do vedení 1:0. Další šance pak zastavila konstrukce branky a, nebo nepřesnosti v zakončení xaverovských hráčů. Tudíž ďáblický střelec přidal Xaverovu druhý gól po rychlé akci a do šaten se šlo za stavu 2:0 pro hosty.

Do druhého poločasu šli domácí s cílem vstřelit co nejrychleji kontaktní branku. Xaverovský tlak postupně zesiloval, ale překonat vynikajícího brankáře Ďáblic se stále nedařilo. Od 58. minuty došlo k postupnému střídání Xaverova, na hřiště se dostali Ladomerský, Lenz, Kaucký a Mikoláš, ale ani tito hráči nedokázali pozměnit výsledek. Opět všechny akce končily buď na tyčích a břevně, nebo zákrokem brankáře. 10 minut před koncem utkání pak Xaverov obdržel po teči domácího hráče ještě třetí gól, a tak své první jarní vystoupení na domácím hřišti prohrál 0:3. Hosté, kteří si za zápas vytvořili minimum šancí dali Xaverovu jasnou lekci z produktivity a odvážejí si tři body. Po výsledcích ostatních týmu klesl Xaverov po 14. kole na 6. příčku.

Xaverov může vše napravit za týden s Hájemi, kde nastoupí na Velikonoční pondělí 02. 04. od 16.30 hodin na umělé trávě na Hájích.

Sestava

Ferstl Marek - Jakl Tomáš, Matějček David, Lebeda Daniel, Kruml Petr - Mihok Matěj (84. Kaucký Michal), Lukeš David, Štefan Marek, Ulrych Michal (58. Ladomerský Marek) - Fialka Michal (62. Lenz Jan), Boev Vasil (78. Mikoláš David)

Komentář trenéra Davida Lukeše

Dnešní utkání ukázalo jak je fotbal krásný, krutý i spravedlivý. Myslím, že celé utkání jsme byli herně lepším týmem, měli místy nespočet brankových šancí, ale produktivita a to jak jsme s nimi naložili, byla bohužel žalostná. Soupeř byl naopak velmi produktivní a tak si od nás veze tři body. Klukům i tak děkuju, protože i stavu 0:3 jsme nesložili zbraně a hráli až do konce naplno. Doufám, že se nám to vrátí v dalším kole. Samozřejmě mě mrzí prohra, ale herní projev a zápal kluků mě potěšil.

Více

sc xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018xaverov - ďáblice B jaro 2018

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top