SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

V měsíci září jsme byli neporazitelní!

29 / 9 / 2020

Xaverov vs Hrdlořezy 5:2 (2:0)

Sestava:

Sůva – Markvart (65‘ Černý), Ladomerský (27‘ Kopič), Matějček, Mikoláš – Knyshov, Piták D., Piták K. Ulrych (73‘ Štefan), Herian O. ( 58‘ Kölbl) – Jašev (46‘ Herian P.)

Branky:

Knyshov 2x, Ladomerský, Herian O., Piták D.

V posledním zářijovém utkání jsme přivítali na domácí půdě soupeře z Hrdlořez, kterému jsme měli co vracet. Bohužel nepřálo počasí, a to že vůbec, tudíž jsme museli utkání odehrát na UMT, která i tak byla značně promočená.

Do utkání jsme vstoupili velice dobře, kontrolovali jsme hru a postupně se dostávali do tempa. Soupeře jsme do ničeho závažného nepouštěli a odebírali jsme mu balony ještě před naším pokutovým územím. Díky trpělivé a kvalitní hře po zemi jsme se dostali do vedení po brance Knyshova a v prvním poločase ještě zvyšoval z rohového kopu Ladomerský.

Začátek druhé půle byl ve stejném scénáři, xaverovští se snažili kombinovat, útočit po křídlech a současně byli velmi precizní v defenzivní činnosti. Díky tomu jsme zvýšili během 20 minut vedení na 4:0. Bohužel pak přišel z naší strany mírný útlum, byli jsme nepřesní a již ne tak aktivní v pohybu bez balonu a soupeř z ojedinělých situací dokázal snížit na 4:2. To nás zase nakoplo, vrátili jsme se ke hře z prvních 60 minut, zvýšili jsme na 5:2 a nejméně 4 další příležitosti zahodili. Nicméně v počasí, jaké při zápase panovalo, jsme rádi, že se nikdo nezranil, utkání jsme zvládli na výbornou jak herně, tak výsledkově a můžeme se připravit na dalšího soupeře – Háje.

Komentář trenéra Štefana:

Opět jsme podali vyvážený výkon, jak do obrany, tak do útoku a povedlo se nám vstřelit krásné branky. Jsme rádi, že se nám daří zapojovat naše dorostence, kteří nás skvěle doplňují. Pro jejich růst je skvělý, že už v dostávají takové vytížení a zároveň motivace do další zábavy na tréninku. Děkujeme fanouškům za podporu i za takového počasí jaké tuto sobotu bylo.

Hrdlořezy1.jpegHrdlořezy6.jpegHrdlořezy5.jpegHrdlořezy4.jpegHrdlořezy3.jpegHrdlořezy2.jpeg

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top