Sestava:

Ferstl – Markvart (65‘ Jašev), Ladomerský (35‘ Tomšej), Matějček, Ulrych – Piták D. (57‘ Herian P.), Habrun, Lebeda, Piták K., Herian O. (84‘ Černý) – Knyshov

Branky:

Knyshov 2x, Lebeda

Do utkání v Uhříněvsi jsme nevstoupili dobře a prvních 10 minut byl soupeř jasně lepší, aktivnější a nebezpečnější. Špatný vstup do zápasu pečetila chyba naší obrany v rozehrávce a vedení soupeře 1:0. Naštěstí jsme opět dobře zareagovali a vybojovali rychlý rohový kop, ze kterého jsme srovnali na 1:1. Toto nás konečně probudilo a začali jsme postupně přebírat otěže utkání, lépe kombinovat a hledat kvalitními náběhy gólové příležitosti. Do poločasu se nám díky zvýšené aktivitě povedlo 2x skórovat a dostali jsme se tak do vedení 3:1. Bohužel na konci první půle obdržel xaverovský Lebeda červenou kartu za nesportovní chování, kdy při bránění našeho brankaře ramenem strčil do soupeřova hrudníku v přerušené hře a xaverovští tak vstupovali do druhého poločasu o hráče méně.

Druhý poločas měl tak poměrně jasný scénář, domácí drželi balon a snažili se vstřelit kontaktní branku, xaverovští velmi pozorně bránili a snažili se využít některou z brejkových situací. Xaverovská obrana byla celých 45 minut velmi pozorná a soupeře nepustila do žádné vážné brankové příležitosti. Navíc jsme se dostali do pár velmi slušných brejkových situací, které jsme bohužel v branku neproměnili, tudíž výsledek zápasu skončil 3:1 pro XAVEROV.