SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

Z Uhříněvsi si odvážíme velmi cenné 3 body

23 / 9 / 2020

Uhříněves vs Xaverov 1:3 (1:3)

Sestava:

Ferstl – Markvart (65‘ Jašev), Ladomerský (35‘ Tomšej), Matějček, Ulrych – Piták D. (57‘ Herian P.), Habrun, Lebeda, Piták K., Herian O. (84‘ Černý) – Knyshov

Branky:

Knyshov 2x, Lebeda

Do utkání v Uhříněvsi jsme nevstoupili dobře a prvních 10 minut byl soupeř jasně lepší, aktivnější a nebezpečnější. Špatný vstup do zápasu pečetila chyba naší obrany v rozehrávce a vedení soupeře 1:0. Naštěstí jsme opět dobře zareagovali a vybojovali rychlý rohový kop, ze kterého jsme srovnali na 1:1. Toto nás konečně probudilo a začali jsme postupně přebírat otěže utkání, lépe kombinovat a hledat kvalitními náběhy gólové příležitosti. Do poločasu se nám díky zvýšené aktivitě povedlo 2x skórovat a dostali jsme se tak do vedení 3:1. Bohužel na konci první půle obdržel xaverovský Lebeda červenou kartu za nesportovní chování, kdy při bránění našeho brankaře ramenem strčil do soupeřova hrudníku v přerušené hře a xaverovští tak vstupovali do druhého poločasu o hráče méně.

Druhý poločas měl tak poměrně jasný scénář, domácí drželi balon a snažili se vstřelit kontaktní branku, xaverovští velmi pozorně bránili a snažili se využít některou z brejkových situací. Xaverovská obrana byla celých 45 minut velmi pozorná a soupeře nepustila do žádné vážné brankové příležitosti. Navíc jsme se dostali do pár velmi slušných brejkových situací, které jsme bohužel v branku neproměnili, tudíž výsledek zápasu skončil 3:1 pro XAVEROV.

Komentář trenéra Ladomerského:

Prvních 10 minut utkání je pro nás velkým varováním, do zápasu jsme nevstoupili dobře a zaslouženě jsme prohrávali. Jsem rád, že se poté projevila týmová pohoda, a především kvalita v útočné fázi, kdy jsme utkání ještě v prvním poločase otočili. Za druhý poločas klukům patří hluboká poklona. Bohužel jsme se již nemohli prezentovat líbivým a ofenzivním fotbalem, nicméně za to, jak kluci jeden za druhého odmakali druhý poločas, jsme si 3 body nakonec zasloužili. Díky tomu můžeme jít pozitivně do dalšího domácího zápasu s Hrdlořezama, kterým budeme chtít oplatit loňskou porážku. Co si musíme však v kabině srovnat je statistika červených karet, kdy jsme za 7 zápasů obdrželi 3. Takhle to dál nejde.

Uhříneves9.jpegUhříneves8.jpegUhříneves7.jpegUhříneves6.jpegUhříneves5.jpegUhříneves4.jpegUhříneves3.jpegUhříneves2.jpegUhříneves11.jpegUhříneves10.jpegUhříneves1.jpeg

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top