SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Přehled turnajů a přípravných utkání jaro 2018

Pravidelně sledujte, bude průběžně doplňováno.

TURNAJE + PŘÍPRAVNÁ UTKÁNÍ jaro 2018 (bude doplňováno)

CO

KDYKDESOUPEŘNOMINACE POZNÁMKA

zápas

út. 6.2. 17:00

SCX

DUKLA PRAHA

všichni, včetně hráčů u nás na testech

zápas

čt. 8.2. 17:30

SCX

ZELENEČ

všichni, včetně hráčů u nás na testech

TURNAJ

ne 11.2. 13:45

Zbuzany

ABC Braník, FC Bellot Vlašim, FK Brandys-Boleslav, FK Rokycany 08, SK Kazín, SK Petřín PLZEŇ, SK Senco Doubravka , SK Votice, TJ Blatná, TJ Březiněves, TJ Červený Kostelec, TJ Košutka Plzeň

Myška, Fritzen, Vacík, Makovský, Fajt, Klement, Pátek, Chramosta, Med

Komentář...

ZIMNÍ LIGA

ne. 18.2. 9:00

Barrandov

TEMPO PRAHA

Jeník, Macura, Rittenauer, Fritzen, Vacík, Makovský, Straka, Velebil, Klement, Pátek, Ducháč, Chramosta, Med, Verner

ODLOŽENO SOUPEŘEM

zápas

út. 20.2. 16:30

Pražačka zde...

FK VIKTORIA ŽIŽKOV

 všichni, včetně hráčů u nás na testech    

prohra o gólika 10:11

TURNAJ 6+1

so. 3.3. CD

Barrandov

PIKATEC odkaz...

Jeník, Vacík, Rittenauer, Fritzen, Makovský, Friedrich, Straka, Pátek, Chramosta, Knop, Med

ZRUŠENO POŘADATELEM

HALOVÝ TURNAJ 5+1

ne 4.3. dopoledne

Radotín zde...

RADOTÍN odkaz...

TÝM A: Myška, Horyna, Ducháč, Rittenauer, Knop, Velebil, Volek TÝM B: Jeník, Klement, Friedrich, Chramosta, Med, Straka

1. a 2. místo

TURNAJ 5+1

so. 10.3.

??????

Jeník, Horyna, Velebil,  Klement nebude, Ducháč, Volek, Fajt, Verner

NEHRÁLO SE

TURNAJ 6+1

ne. 11.3. CD

Barrandov

PIKATEC odkaz...

Jeník, Myška nemoc, Rittenauer, Fritzen, Makovský, Pátek, Friedrich, Straka, Med, Knop, Chramosta nebude

2. místo

zápas 5+1 na dvou hřištích

ne. 18.3. 12:00

Tempo zde...

TEMPO PRAHA

sraz: 11:15

všichni zdraví hráči

celkem jasná prohra na obou hřištích

TURNAJ 6+1

ne. 25.3. CD

Barrandov

PIKATEC odkaz...

rozlosování zde...

sraz: 7:15

Jeník, Rittenauer, Fritzen, Makovský, Friedrich, Straka, Med, Chramosta, Pátek

5. místo

komentář a foto zde...

VELIKONOČNÍ MEZINÁRODNÍ TURNAJ 6+1

pá 30.-so 31.3. skupiny

ne 1.4. vyřazovací a finálová utkání

Slavia Eden + nějaká hřiště na Praze 4

9. PRAGUE SPRING CUP 2018 (Schandau-Německo, Real Crescenzago - Itálie, SK Kladno, ABC Braník, SC Xaverov)

odkaz zde...

Jeník, Rittenauer, Makovský, Friedrich, Straka, Med, Chramosta, Pátek, Ducháč, Knop

2. místo

komentář a foto zde...

TURNAJ 6+1

so 7.4. CD

Barrandov

PIKATEC FINÁLE odkaz...

skupina A: FTA, Šumperk, SC Xaverov, Motorlet Praha, Benešov, Kladno U10 skupina B: Jihlava, Kolín, Sokolov, Kladno, Hrusice, Tempo

Jeník, Rittenauer, Fritzen, Makovský, Friedrich, Straka, Knop, Med, Chramosta

7. místo

komentář a foto zde...

MEZINÁRODNÍ TURNAJ 7+1

so 28.4. CD

Františkovy Lázně

mapa hřiště zde...

AC Sparta, Dynamo Berlin, Xaverov, Staaken, Sparta girls, MFK Most, Leipziger SC, Rokycany, Sokolov, Kolin, Grimma, Plauen, Sibiu, Usti, Slask Wroclaw, Slavia KV, Kladno, Pardubice, HK, Chomutov, Branik, Motorlet, FFA Warszawa, Opava, Münchberg

odkaz...

Jeník - Vacík, Rittenauer, Fritzen, Makovský, Friedrich, Straka, Chramosta, Knop, Med, Ducháč, Macura

poslední místo

MEZINÁRODNÍ TURNAJ 7+1

ne 29.4. CD

Františkovy Lázně

mapa hřiště zde...

AC Sparta, Dynamo Berlin, Xaverov, Staaken, Krimice, Senco, Sparta girls, Leipziger SC, Rokycany, Sokolov, Grimma, Sibiu, Usti, Slask Wroclaw, Brezineves, Slavia KV, Petrin, HK, Aue, Zwickau, Motorlet, FFA Warszawa, PlzenJih, Nyrany, FAcad.Praha

odkaz...

Myška - Jeník, Rittenauer, Fritzen, Makovský, Friedrich, Straka, Chramosta, Knop, Med, Ducháč, Fajt

18. místo

TURNAJ 5+1

SCX postavíme dva týmy

ne 17.6. CD

Český Dub

mapa hřiště zde...

ZELENCUP JUNIOR

FK Agria Choceň, VTJ Rapid Liberec, SK Slovan Kunratice, FC Slovan Liberec I, FC Slovan Liberec II, FK Kolín, SK Benešov, Sokol Pokratice-Litoměřice, RMSK Cidlina Nový Bydžov, FK Ústí nad Labem I, FK Ústí nad Labem II, FC Tempo Praha, FA Petra Voříška, SC Xaverov I., SC Xaverov II., volné místo

odkaz...

Nominovaní hráči kteří již účast potvrdili jsou zvýrazněni červeně.

8. 6. 2018

Žhavé novinky :-)


Více zde

18. 6. 2018

ROZLUČKA SE SEZÓNOU 2017/2018 + VYHODNOCENÍ


Více zde

1. 8. 2018

Letní soustředění Horní Bradlo 11. - 18.8. 2018


Více zde

28. 5. 2018

ESHOP FANCLUB SCX


Již plně funkční!

Více zde

6. 2. 2018

Fotbalový kemp na Xaverově


Termíny: 16.7. – 20.7.2018 / 30.7. – 3.8.2018

Více zde

16. 4. 2018

Jaro 2018: školy v přírodě a jiné absence


AKTUALIZOVÁNO 16.4.2018

Více zde

25. 4. 2018

Přehled turnajů a přípravných utkání jaro 2018


AKTUALIZOVÁNO 25.4.2018

Více zde

22. 1. 2018

Tréninkové oblečení


Aktuálně k 1.1.2018

Více zde

22. 9. 2017

Silikonové náramky


Více zde

18. 10. 2017

Žádost trenérů k rodičům


Více zde

20. 6. 2017

Vstup na hrací plochy


Více zde

12. 4. 2018

NOMINACE VÝBĚRU PFS U11


Více zde

27. 2. 2018

Badminton + pinčes 27.2.


Více zde

31. 1. 2018

Jarní prázdniny 12. - 16. února


Více zde

4. 2. 2018

Rozhovor s Kryštofem Knopem


Více zde

31. 1. 2018

Přátelské utkání úterý 6.2. od 17:00 + schůzka s rodiči


Více zde

15. 11. 2017

Rozhovor s Tomášem Vacíkem


Více zde

28. 10. 2017

SC Xaverov - FA Praha 28:12


Více zde

15. 10. 2017

Turnaj na Slavií zrušen


Více zde

2. 10. 2017

FK Meteor - SC Xaverov 21:13


Více zde

12. 10. 2017

SC Xaverov - Háje 38:14


Více zde

28. 8. 2017

Platba příspěvků září 2017 - červen 2018


Více zde

25. 9. 2017

SC Xaverov - Dukla JM 18:9


Více zde

26. 6. 2017

Gratulace týmu 007


Více zde

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
SK Slavia Praha_png
FPS Repro logo
logo-nac_v5_png
logo-gmmedia_png
logo-fotbalservis-v2_png
Top