Další souhrn víkendových zápasů

A tým

Dubeč 1:2 SC Xaverov

Komentář trenéra Marka Ladomerského:

Soupeř z 1. pozice, který doma ještě od začátku soutěže neztratil body. Do utkání jsme bohužel šli oslabeni o pár hráčů základní sestavy. Soupeř nic moc nevymýšlel, hrál jednoduchý fotbal s dlouhými nákopy do naší obrany a hrozil převážně z rohových kopů. V 8. minutě jsme se dopustili chyby a soupeři darovali pokutový kop, který skvěle chytil brankář Brejcha. Bohužel ve 30. minutě se soupeř ujal vedení, když po zbytečném faulu v blízkosti vápna zahrával standardní situaci a hlavou překonal našeho brankáře. Hned poté se nám zranil Kovařík a museli jsme nuceně střídat. My jsme si vypracovali v první půli 3 velké brankové příležitosti, ale bohužel jsme je neproměnili. Proto poločas skončil 1:0 v náš neprospěch.

V poločase jsme si řekli pár slov, které jsme plnili, začali jsme soupeře přehrávat a díky tomu jsme v 57. minutě vyrovnali po dobré souhře Sládek - Havlíček. Nechtěli jsme zůstat jen u remízového stavu, v 60. minutě jsme vystřídali 2 hráče a nadále jsme chtěli být aktivní, což se nám dařilo a navíc soupeř šel po červené kartě do oslabení. Toho jsme využili a v 76. minutě jsme strhli vedení na svojí stranu, když zvýšil střídající Jandovský. Naše vedení jsme mohli navýšit, ale i přesto, že se to nepodařilo, vezeme důležité 3 body.

Dnes rozhodla větší vůle po vítězství, soudržný tým a ochota makat jeden za druhého. Všem hráčům patří velké díky. Příští zápas nás čeká doma v neděli od 16:30 tým FC Háje JM. Přijďte nás podpořit.

Starší dorost

Háje 4:1 SC Xaverov

Komentář trenéra Libora Neufuse:

Na hřišti týmu hrajícího o čelo tabulky se nehrál pohledný fotbal, což bylo ovlivněno také velmi nerovným travnatým terénem, na kterém se nedalo téměř kombinovat. Domácí se s tím vyrovnali lépe než my a jednoduchou důraznou hrou nás dostávali pod tlak. Na začátku druhé půle jsme sice vyrovnali a měli vzápětí další obrovskou šanci, ale naopak soupeř po špatně bráněné střele za vápnem a přímém kopu odskočil rychle do dvoubrankového vedení. Nám ve vedru docházely síly a domácí chviličku před koncem přidali čtvrtý gól.