Víkendové výsledky mužů a mládeže

A tým

Újezd P4 3:1 SC Xaverov

Komentář trenéra Marka Ladomerského:

Zápas, který se nám herně a výsledkově moc nepovedl. Soupeř nás ohrožoval převážně ze standardních situacích, kterých měl na můj vkus hrozně moc. Do 10. minuty zahrával soupeř cca 15 standartek, kluci je dokázali odvracet jen 30 minut, nicméně z jedné z nich bohužel soupeř vstřelil branku. Nám se povedlo vyrovnat po zaváhání obránce, kterého využil Robert Sládek a s přehledem zakončil brejkovou situaci. Bohužel již ve 37. minutě vedl soupeř znovu, kdy se opět prosadil po další standardní situaci. Ke konci poločasu jsme mohli vyrovnat, ale trefovali jsme jen brankovou konstrukci.

Druhý poločas byl z naší strany aktivnější, ale už jsme se neprosadili, soupeř v závěru ještě přidal jednu branku z pokutového kopu - 3:1. V zápase nám chyběla zdravá agresivita, soubojovost, kvalita na míči i přechod směrem nahoru.

Starší dorost

SC Xaverov 2:5 Vyšehrad

Komentář trenéra Michala Georgiána:

Měli jsme dobrý vstup do utkání – ve velkém tempu napadání soupeře, který byl donucený dělat chyby. Z toho pramenil náš brzký gól. Po 15 minutách naše aktivita poklesla, nechávali jsme široké hřiště, přestali jsme hráče aktivně dostupovat. Soupeř toho využil a do poločasu dal 2 branky. Do druhého poločasu jsme vstoupili znovu aktivně, vytvářeli si šance, soupeř se převážně bránil. Bohužel z jedné naší nepovedené rozehrávky soupeř opět skóroval. I přesto kluci bojovali dál a snížili na 2:3. Měli jsme další šance na vyrovnání, ale gól z penalty do naší sítě znamenal vysvobození soupeře a v podstatě rozhodnutí zápasu. Klukům patří respekt za přístup, hlavně v druhém poločase, za mne to bylo velmi dobré utkání se soupeřem, který byl posílený o 7 hráčů z divizní soutěže. Velké poděkování opět klukům z MD, velká pomoc a kvalita!