SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Fotbalový klub SC XAVEROV Horní Počernice

SC XAVEROV Horní Počernice

Přátelé fotbalu v Horních Počernicích. Vítáme Vás po několika letech opětovně pod hlavičkou SC XAVEROV a věříme, že jste na počernický fotbal nezanevřeli a budete podporovat všechny naše fotbalisty a to ať malé či velké. 

SC XAVEROV Horní Počernice je fotbalový klub z Prahy, který na přelomu tisíciletí byl pravidelným účastníkem 2. nejvyšší fotbalové ligy. V sezóně 2005/06 byl v jednu chvíli dokonce na postupových příčkách do nejvyšší fotbalové soutěže v ČR.

Fotbalový klub byl založen v roce 1920 a fotbal hraje na stadionu Na Chvalech v Horních Počernicích, ul. Božanovská, kde má klub i další vynikjící zázemí pro svou činost

Věříme, že jste na fotbal v počernicích nezanevřeli a opětovně se jím budete bavit.

Svatopluk Malina,
sportovní manažer

Stadion SC Xaverov Horní Počernice, a.s.Stadion SC Xaverov Horní Počernice, a.s.Stadion SC Xaverov Horní Počernice, a.s.Stadion SC Xaverov Horní Počernice, a.s.Stadion SC Xaverov Horní Počernice, a.s.Stadion SC Xaverov Horní Počernice, a.s.Stadion SC Xaverov Horní Počernice, a.s.Stadion SC Xaverov Horní Počernice, a.s.Stadion SC Xaverov Horní Počernice, a.s.

Poslední zprávy z klubu

Partneři

I. B třída skupina B - Praha

FC Tempo Praha BFK Gordic Praha KačerovSK Ďáblice BFC Háje jižní Město BAvia ČakoviceSK Třeboradice BSK Union Vršovice BSokol KolovratySpartak KbelyČZU PrahaJižní Město ChodovSC Xaverov Horní PočerniceABC Braník BTJ Sokol Benice
Top