SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

Z Troji vezeme vysoké vítězství 8:2

9 / 9 / 2020

Troja vs Xaverov 2:8 (1:6)

Sestava:

Sůva – Mikoláš (64‘ Herian O.), Ladomerský, Matějček, Ulrych (69‘ Černý) – Piták D., Štefan (55‘ Tomšej), Habrun, Piták K., Knyshov – Kaucký (57‘ Jašev)

Branky:

Piták K. 4x, Knyshov 2x, Kaucký, Jašev

Další venkovní zápas jsme odehráli proti Troje, se kterou jsme neměli v poslední době kladnou bilanci. Nicméně naši hráči byli odhodláni pokračovat ve výkonu z druhého poločasu z předešlého zápasu a skvěle se to podařilo. Od první minuty jsme předváděli přímočaré akce, kombinacemi především ve středu hřiště jsme překonávali obranu soupeře a vytvářeli si spoustu brankových příležitostí. Soupeř naopak hrozil zejména ze standardních situacích a z brejků, nicméně až na pár situací si se vším naši hráči poradili. Výsledek prvního poločasu? Zasloužených 6:1 pro Xaverov.

Do druhého poločasu jsme chtěli vstoupit stejně aktivně, nicméně jak to již v takových zápasech bývá, tempo jsme bohužel neudrželi a už jsme si nevytvářeli ani tolik brankových situací. Konečné skóre zápasu tak nakonec bylo 8:2 pro Xaverov.

Komentář trenéra Ladomerského:

Jsem velmi rád, že jsme navázali na předchozí zápas a že jsme byli i velice produktivní v útočné fázi. Kluci v prvním poločase předváděli nádherné kombinace, vstřelili pěkné branky a zápas jsme defacto rozhodli už v prvním dějství. Mrzí mě dvě zbytečně inkasované branky, nicméně je důležité, že si vytváříme veliké množství brankových příležitostí a že začínáme být i velmi efektivní a nekompromisní v zakončení. Pevně věřím, že v tom budeme pokračovat.

Troja3.jpegTroja2.jpegTroja1.jpegTroja_tym.jpeg

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top