SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

Z Koloděj jedeme s plným bodovým ziskem po vítězství 5:0!

14 / 6 / 2016

FK Slavoj Koloděje - SC Xaverov HP 0:5 (0:1)

Do Koloděj jsme přijížděli jako favorité. Naši pozici jsme od úvodního hvizdu jasně dokazovali a na hřišti bylo jen jedno mužstvo. Už od prvních minut jsme si vytvářeli mnoho šancí, které bohužel nebyly využity. Za zmínku stojí krásná střela Matějčka po rohovém kopu nebo vyložená šance Klča, který přestřelil z malého vápna. Úvodní branka tedy padla až v 15. minutě, když se opět prosadil náš nejlepší střelec Miloslav Skalický, který předtím také několik šancí nevyužil. Do poločasu to byl ale jediný gól, který se nám povedlo vstřelit.

Do druhé poločasu jsme vstoupili výborně. Klčo se prosadil ve vápně a zvýšil naše vedení na 2:0. V horkém počasí bylo pro obě mužstva těžké hrát stále v plném tempu, a tak kvalita hry nebyla valná. Po chybách v naší obraně, zejména na levé straně se do hry dostali i domácí. Žádnou z nabídnutých šancí však nedokázali využít. Toho dokázali využít naši hráči, kteří v rozmezí deseti minut zasadili tři údery. Postupně se trefili střídající Petřík, pravý záložník David Topol a nakonec přidal svoji druhou branku i Skalický.

Domácí měli možnost pár minut před koncem zkorigovat stav utkání po odpískané penaltě. Kolodějský hráč ale trestuhodně přestřelil a Xaverov zvítězil celkem v poklidu 5:0.

V posledním zápase letošního ročníku se střetneme na domácím hřišti s Vinoří, kterou jsme na podzim porazili jasně 7:0.

Sestava: Přibyl (78. Klčo J.) - Ulrych, Kovařík P., Matějček, Jakl ml. (63. Petřík) - Lebeda, Lukeš, Mikolášek, Topol (83. Jakl st.) - Skalický, Klčo S. (56. Fialka)

Branky: 15. a 75. Skalický, 47. Klčo S., 65. Petřík, 70. Topol

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
FPS Repro logo
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Oficiální partner Zimní ligy 2019 mladších žáků

Top