SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

Xaverov v poslením kole porazil Kbely 2:0

16 / 6 / 2018

Spartak Kbely - SC Xaverov 0:2 (0:2)

Jarní venkovní neporazitelnot byla i v poslednim kole potvrzena a Xaverov zakončuje sezónu 2017/2018 na druhém místě a postupuje tak do 1. A třídy pro novou sezónu.

Sestava

Sůva Josef (46. Ferstl Marek) - Kruml Petr, Matějček David, Lenz Jan, Ulrych Michal - Doležal Jan (89. Jakl Tomáš st.), Štefan Marek, Lebeda Daniel, Brotánek Tomáš - Lukeš David, Fialka Michal (86. Kovařík Petr)

Branky

  • 20. min. - Štefan 0:1
  • 27. min. - Štefan 0:2

Komentář trenéra Davida Lukeše

Jsem rád, že jsem byl dnes u toho s klukama na hřišti a náležitě si užil poslední zápas. Byla to krásná tečka za celou sezónou, dnes jsme opět sotva poskládali sestavu a i tak jsme utkání herně i výsledkově zvládli. Chtěl bych všem touto cestou moc poděkovat za celou sezónu a musím přiznat, že mě to všechno, co se dělo po zápase hodně dojalo. Je takový malý zázrak a jsem opravdu rád, že jsem byl jeho součástí a že se tady rýsuje kolektiv, který má ke klubu vztah, ať už z minulosti a nebo se snaží pomáhat i u mládeže a pomalu klub posouvat. Poslední velký dík patří našim věrným fanouškům.

Více

Spartak Kbely - SC Xaverov Jaro 2018Spartak Kbely - SC Xaverov Jaro 2018Spartak Kbely - SC Xaverov Jaro 2018Spartak Kbely - SC Xaverov Jaro 2018Spartak Kbely - SC Xaverov Jaro 2018

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top