• Klub market
 • Klubová zóna
 • Členská zóna
 • Fan zóna
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  A-TÝM

  Velikonoční nadílka na Hájích, Xaverov veze 3 body

  3 / 4 / 2018

  FC Háje JM "B" - SC Xaverov 0:4 (0:4)

  • datum: 02/04/2018
  • den: pondělí
  • čas: 16:30

  Sestava

  Ferstl - Kruml (57. Doležal), Matějček, Ladomerský, Jakl - Ulrych (46. Mikoláš), Lebeda (79. Vaníček), Štefan (46. Brotánek), Lenz - Fialka, Boev (72. Lukeš)

  Branky

  22. a 42. Boev, 12. Štefan, 40. Ulrych

  Za slunečného počasí nastoupil Xaverov na Velikonoční pondělí proti B týmu Hájů. Xaverovští měli jasný cíl: napravit výsledek z prvního domácího zápasu. Od začátku jsme měli míč častěji na kopačkách a po úvodní „oťukávací“ desetiminutovce se naše převaha přetavila i v góly. První zařídil Marek Štefan (pro znalce Arturo Vidal), který neměl problém uklidit vynikající přízemní centr od Lenze a poslal Xaverov do vedení. Další branku přidala zimní posila Vasil Boev, který se nejlépe zorientoval v pokutovém území po rohovém kopu a odražený míč umístil za gólmanova záda. Poté se ke slovu dostali i domácí, kteří nás několika standardními situacemi zatlačili na naší polovině. Žádnou větší příležitost si však díky pevné xaverovské obraně nevypracovali. A tak přišel k míči opět rychlonohý Jan Lenz, který v rozmezí dvou minut našel nejprve Ulrycha, který zvýšil už na 3:0 a pak i Boeva, ten poslal oba týmy do kabin za poločasového stavu 4:0 pro Xaverov.

  Ve druhém dějství udělal trenér David Lukeš několik změn v sestavě. První start v xaverovském dresu si připsaly nové akvizice Tomáš Brotánek s Janem Doležalem (v týmové kase to bude určitě znát). Xaverov pokračoval v dobrém výkonu z prvního poločasu. Opět jsme si vytvořili několik slibných šancí, leckdy i po krásných kombinacích, ale tentokrát jsme žádnou z nich neproměnili. Na konci zápasu jsme se tedy mohli radovat ze zasloužené výhry 4:0 a napravení prvního jarního utkání.

  Již v sobotu 7. dubna nás na domácí umělé trávě čeká lídr naší soutěže – TJ Kyje. Přijďte nás od 16:30 podpořit!

  Komentář trenéra Davida Lukeše

  Zasloužené vítězství po dobrém výkonu, hlavně jsme napravili výsledek z prvního kola. Dostali příležitost i další hráči a potěšili svým výkonem. Škoda jen, že jsme nepřidali ve druhém poločase další branky. Teď se v týdnu dobře naladíme a přivítáme lídra tabulky.

  Více

  FC Háje JM B - SC Xaverov Jaro 2018FC Háje JM B - SC Xaverov Jaro 2018FC Háje JM B - SC Xaverov Jaro 2018FC Háje JM B - SC Xaverov Jaro 2018FC Háje JM B - SC Xaverov Jaro 2018FC Háje JM B - SC Xaverov Jaro 2018FC Háje JM B - SC Xaverov Jaro 2018FC Háje JM B - SC Xaverov Jaro 2018FC Háje JM B - SC Xaverov Jaro 2018FC Háje JM B - SC Xaverov Jaro 2018

  Nejnovější zprávy A - Tým

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo-nac_v5_png
  websitemediaLogo-extraNegativeSpace.png
  logo-rovac_png
  logo-fotbalservis-v2_png
  PPL-zakladni barevne (CMYK).jpg
  veolia.jpg

  Hrdý partner mládeže

  Top