• Klub market
 • Klubová zóna
 • Členská zóna
 • Fan zóna
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Muži

  Ve Vršovicích jsme neuspěli

  27 / 9 / 2016

  SK Union Vršovice B - SC Xaverov 3:2 (2:0)

  Sestava: Přibyl - Ulrych (46. Jakl), Matějček, Ladomerský, Kruml (79. Barták) - Lenz, Lukeš, Pospíšil (72. Morgenstern), Lebeda (46. Remeš) - Skalický, Kovařík D.

  Branky: 50. Skalický, 59. Kovařík D.

  Do Vršovic jsme zajížděli po dvou porážkách s jediným cílem - vyhrát.

  Na Unionu nás přivítal zřejmě jeden z nejhorších trávníků v Praze. Těžký hrbolatý a vysoký trávník nebyl předurčen ke kombinační hře. Domácí, kteří jsou s tímto povrchem sžití měli z počátku více ze hry a především nestárnoucí Šimr se mezi naší obranou prosazoval. V 19. minutě se právě on dostal do šance, ve které ho vychytal Přibyl. Z dorážky se však domácí prosadili a šli do vedení 1:0. Další branka přišla jen o několik minut později, když krásnou střelou do šibenice překonali vršovičtí Přibyla podruhé. Xaverov se do šancí dostával jen sporadicky a v prvním poločase si žádnou výraznější příležitost nevytvořil.

  Do druhé poloviny přišly dvě změny v naší sestavě. Hned po rozehrávce se řítil sám na branku Remeš, situaci ale nevyřešil dobře a stav se tedy neměnil. V 50. minutě měl druhou šanci, svoji střelou orazítkoval tyč, míč se k němu odrazil zpět, svoji přihrávkou naleznul Skalického, pro kterého nebyl problém snížit na 1:2. Za devět minut se po hezké akci prosadil i Dominik Kovařík a srovnal na 2:2. Již poněkolikáté jsme se tedy dokázali obdivuhodně vrátit zpět do zápasu. Bohužel přišlo rychlé vystřízlivění. O čtyři minuty poté se po nedůrazu v našem pokutovém území prosadil útočník Vršovic a překlopil skóre do stavu 3:2 pro domácí. Naši hráči si pak vytvořili příležitosti ke srovnání stavu, ale žádná nevedla k brance. Konec utkání byl poznamenán zkratem Ladomerského, který byl po úderu loktem vyloučen.

  Zápas tedy vyhráli domácí 3:2 a Xaverov tak stále čeká na zisk bodů.

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  Bohužel jsme opět bez bodu. Soupeř tvrdě trestá každou naši chybu. Dokážeme srovnat soupeřovo dvoubrankové vedení a vzápětí inkasujeme laciný gól. Takové momenty nás sráží. Je potřeba se dobře připravit na další utkání a vyvarovat se těchto momentů.

  Nejnovější zprávy Muži

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo-nac_v5_png
  websitemediaLogo-extraNegativeSpace.png
  logo-rovac_png
  logo-fotbalservis-v2_png
  PPL-zakladni barevne (CMYK).jpg
  veolia.jpg

  Hrdý partner mládeže

  Top