• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Muži

  Tři body proti rivalovi ze Satalic

  10 / 10 / 2015

  SC Xaverov Horní Počernice - TJ SK Satalice 1:0 (0:0)

  V souboji týmů z horních pater tabulky se před skvělou kulisou odehrálo pohledné utkání se šťastnějším koncem pro náš tým.

  V úvodu se více drželi na míči hosté, kteří dobře kombinovali a příliš nás nepouštěli do hry. Naši branku ohrozili z několika nebezpečných centrů, které však naše obrana dokázala odvrátit a nepustila hosty do výraznější šance. Poté se v 16. minutě po špatné rozehrávce a napadání našich útočníků zranil satalický brankář, který nemohl dále pokračovat ve hře a byl nucen vystřídat. Od tohoto momentu jsem se dostali více do hry a po pěkných kombinačních akcích jsme se začali prosazovat i na naší útočné polovině. Ve 44. minutě se ve velké šanci ocitl kapitán David Lukeš, kterému ale střelu vytěsnil obětavý skluz hostujícího obránce. V samém závěru prvního poločasu se z rohového kopu prosadil stoper Marek Ladomerský, gól mu však kvůli útočnému faulu, který viděl jen hlavní rozhodčí nebyl uznán.

  Do druhé poloviny jsme vstoupili velice dobře a na satalického brankáře jsme vyslali několik nebezpečných střel. Žádná z nich se ale neujala. Gól nepřinesl ani nebezpečný přímý kop Davida Lukeše, který mířil jen těsně vedle. Branka tak padla až z chyby obrany hostů, když se k míči dostal Míla Skalický a v 69. minutě bez problémů trefil odkrytou branku - 1:0. Po vedoucí brance jsme se zatáhli a soustředili se zejména na obranu, soupeř měl tak více prostoru ke kombinaci a dostal se k několika střelám. Všechny střely ale skončily na rukou hráče utkání - Honzy Klča. Ten zneškodnil všechny nadějné akce Satalic, a tak jsme se i díky jemu mohli po závěrečném hvizdu rozhodčího radovat z cenného vítězství. To jsme oslavili společně s vynikajícími fanoušky, kteří nás po celý zápas povzbuzovali a hnali za vítězstvím.

  Sestava: Klčo J. - Matějček, Ladomerský, Kovařík P., Ulrych - Topol, Lukeš, Kovařík D., Petřík - Kaucký (90. Klčo S.), Skalický (85. Jandus)

  Branky: 69. Skalický

  Nejnovější zprávy Muži

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  logo[1].png
  partyday-logo.png
  SportFotbalLogo.png

  Hrdý partner mládeže

  Top