• Klub market
  • Klubová zóna
  • Členská zóna
  • Fan zóna
  • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

    Oficiální webové stránky klubu

    Mládež 2011

    Soupiska 2011

    JménoRočníkVariabilní symbolČíslo
    1BARTOŇ Aleš201111267
    2BARTOŠ Jan2011112922
    3BEJDA Ondřej2011110523
    4BLAŽEK Ondřej2011113230
    5BRADA Michal2011110421
    6BREJCHA Martin201111026
    7DOLANSKÝ Vojtěch2011112111
    8DOLEŽAL Viktor2011113128
    9EISELT Matěj2011110817
    10GRUND Noah201111272
    11HÁROVNÍK Jan2011111426
    12JAROŠ Jakub2011111610
    13KALINA Viktor2011110312
    14KOUCKÝ Matěj2011110718
    15KOZEL Josef201111138
    16KREJČÍK Filip2011112220
    17LAHOUARI Adam Hadj201111159
    18MAYOR Nikita2011111913
    19MOUČKA Jan2011110116
    20NĚMEC Daniel201111123
    21PAVLOV Andreas2011111015
    22POSPÍŠIL Jan2011113027
    23POTŮČEK Vojtěch2011110614
    24SMEJKAL Adam201111255
    25BŘEZINA Michal2012120919
    26KOUBA Adam201212114

    Nejnovější zprávy z klubu

    "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

    zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

    Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

    logo městská část praha 20_png
    praha-logo-gif_566x566_gif
    prazsky-fotbalovy-svaz
    logo-nac_v5_png
    websitemediaLogo-extraNegativeSpace.png
    logo-rovac_png
    logo-fotbalservis-v2_png
    PPL-zakladni barevne (CMYK).jpg
    veolia.jpg

    Hrdý partner mládeže

    Top