• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Komentáře trenérů k víkendovým utkáním

  A tým

  SC Xaverov 2:1 TJ Praga

  Komentář trenéra Marka Ladomerského:

  Do zápasu jsme vstoupili aktivním přístupem, rychlou a přesnou kombinací. A výsledkem byly dvě vstřelené branky během 20 minut a další stoprocentní šance, které jsme už neproměnili Na konci prvního poločasu jsme udělali hloupé chyby a soupeř toho ve 45 minutě využil a pokutovým kopem snížil na 2:1. I ve druhém poločase jsme chtěli kontrolovat hru, přidat gól, ale bohužel se nám vůbec nedařilo a proto jsme se do konce utkání strachovali o vítězství, které jsme i se štěstím udrželi. V sobotu 15.6. v 17 hodin nás čeká na Xaverově poslední zápas, proti FC Tempu.

  Starší dorost

  Metero 5:2 SC Xaverov

  Komentář trenéra Michala Georgiána:

  Meteor byl posílen hráči z divize. Po aktivních 10 minutách z obou stran (stav byl 1:1), tak převzalo aktivitu domácí mužstvo. My naopak, naše hra byla bez nasazení, spoléhání jeden na druhého, že to za nás odmaká. Stav o poločase byl pro nás hrozný 5:1. Do druhé půlky jsme udělali změny v sestavě a v rozestavění. Od začátku druhé půlky jsme měli velké nasazení. Po pár minutách jsem dali gól, měli jsme ještě další šance na vstřelení gólů, ale nic nám tam nepadlo. Sportovně musím uznat, že soupeř si také vytvářel šance po našich chybách vzadu. Pro SD to byl poslední letošní zápas, velké díky klukům z MD, že nám celé jaro pomáhali.

  Mladší dorost

  Stodůlky 1:3 SC Xaverov 

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  Poslední zápas v Přeboru jsme chtěli zvládnout výsledkově i herně. Zapojili jsme více hráčů, kteří neměli takové vytížení v jarní části v této soutěži, chybělo několik kluků ze zdravotních důvodů. První poločas měl ještě z naší strany slušnou úroveň, měli jsme více ze hry, domácí hráli z vlastní půlky a čekali na rychlé protiútoky. Druhý poločas naše hra byla hodně kostrbatá, bylo v ní hodně nevynucených chyb. Gól jsme dostali doslova v poslední sekundě.

  Kluci zaslouží za celou sezónu velký respekt, jarní část zvládli skvěle nejen výsledkově, ale i herně a myslím, že je titul ve správných rukou. Jsem rád, že jsem u toho mohl být. Ještě si to náležitě oslavíme a těším se na prázdniny.

  Starší žáci U15

  Komentář trenéra Jirky Nováka:

  V neděli jsme odehráli dva zápasy a to v Náchodě a doma s Podolím. Je skvělé, že všichni měli svůj čas hry, ale bez velkého počtu hráčů v týmu by to bylo nemožné. Jelikož nás čeká velký turnaj v Přelouči, tak to byl tento týden již pátý zápas a hlavně v Náchodě to bylo znát. Dnes jsme to přijeli jen odehrát. Chybělo mi tam nabuzení a taková ta touha po výsledku. Jeli jsme brzy, teplo, únava, po emočním týdnu, kdy kluci už věděli, že jsou v obou soutěžích první, jsem jim k tomu dal ještě jiné rozestavení než hrajeme, abych je dostal z komfortu, ale i přesto čekám víc. U některých mi přišlo, že už jsou hlavou jinde, někteří zase emoce nedali správným směrem. Nechal jsem je ale dnes hrát, netlačil na ně, dokážu pochopit, že už to ke konci sezóny tak mají. Naopak druhy tým předvedl výborný výkon a nastavení. Soupeř na jaře neprohrál a je skvělé, že to kluci zvládli. Co je jen alarmujíci, že 2 ze 3 gólů dali brankáři, kteří hráli i v poli.

  Starší žáci U14

  Náchod 2:6 SC Xaverov

  Komentář trenéra Lukáše Vorlíčka:

  Proti soupeři, který se nachází ve spodní části tabulky, jsme nastoupili v okleštěné sestavě. Ačkoliv se soupeř nachází tam, kde se nachází, měl ve svém středu šikovné a rychlé hráče, kteří nám dělali problémy a díky nim se soupeř v 1. poločase dvakrát dostal do vedení. Nicméně jsme vždy brzo odpověděli a nakonec jsme šli do kabin s vedením 3:2. Druhý poločas jsme prostřídali a přeskupili řady a na hřišti již bylo jen jedno mužstvo. Konečný výsledek mohl být nakonec o několik branek vyšší, ale snad si šetříme góly na další zápasy. S výkonem ve druhém poločase jsem byl spokojen. První poločas kvalitu bohužel postrádal.

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  logo[1].png
  partyday-logo.png
  SportFotbalLogo.png

  Hrdý partner mládeže

  Top