• Klub market
 • Klubová zóna
 • Členská zóna
 • Fan zóna
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Muži

  SK Slavia Praha U17 - SC XAVEROV 4:0

  13 / 3 / 2016

  SK Slavia Praha U17 - SC XAVEROV Horní Počernice 4:0 (3:0)

  Sestava: Klčo J. - Král, Ladomerský, Voženílek, Jakl ml. - Petřík, Lebeda, Matějček, Ulrych - Kovařík D., Skalický

  Střídali: Kovařík P., Habrun, Jandus, Surmař

  V neděli navečer jsme sehráli přátelské utkání v Edenu, kde sídlí pražská Slavie. Naším soupeřem nebyl A-tým mužů, ale dorost U17, který hraje Českou ligu dorostu. V této soutěži se nachází na prvním místě po podzimní části. Soupeř, který vynikal zejména přesnou a rychlou kombinací a velmi dobrým držením míče nás přehrál v obou poločasech. Xaverovští se k balónu dostali pomálu a po většinu zápasu se jen bránili tlaku soupeře. Avšak náš tým pracoval velmi svědomitě a disciplinovaně. Do šancí se slávisté dostávali zejména první poločas po našich zbrklých rozehrávkách. Tři góly za poločas budiž důkazem. V několika šancích nás podržel taky výborně chytající Honza Klčo.

  Druhý poločas se odehrával opět na naší obranné polovině. V několika šancích nás podržel i druhý brankář Surmař, který po polovině vystřídal Klča. Po jedné z akcí soupeře padnul čtvrtý a poslední gól do naší sítě, který stanovil konečný výsledek na 4:0 pro mladé fotbalisty SK Slavie Praha.

  I přes nepříznivý výsledek si velice vážíme našich vynikajících fanoušků, kteří nás přijeli podpořit a po celý zápas nás vytrvale podporovali.

  SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17

  Nejnovější zprávy Muži

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo-nac_v5_png
  websitemediaLogo-extraNegativeSpace.png
  logo-rovac_png
  logo-fotbalservis-v2_png
  PPL-zakladni barevne (CMYK).jpg
  veolia.jpg

  Hrdý partner mládeže

  Top