• Klub market
 • Klubová zóna
 • Členská zóna
 • Fan zóna
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  A-TÝM

  SK Slavia Praha U17 - SC XAVEROV 4:0

  13 / 3 / 2016

  SK Slavia Praha U17 - SC XAVEROV Horní Počernice 4:0 (3:0)

  Sestava: Klčo J. - Král, Ladomerský, Voženílek, Jakl ml. - Petřík, Lebeda, Matějček, Ulrych - Kovařík D., Skalický

  Střídali: Kovařík P., Habrun, Jandus, Surmař

  V neděli navečer jsme sehráli přátelské utkání v Edenu, kde sídlí pražská Slavie. Naším soupeřem nebyl A-tým mužů, ale dorost U17, který hraje Českou ligu dorostu. V této soutěži se nachází na prvním místě po podzimní části. Soupeř, který vynikal zejména přesnou a rychlou kombinací a velmi dobrým držením míče nás přehrál v obou poločasech. Xaverovští se k balónu dostali pomálu a po většinu zápasu se jen bránili tlaku soupeře. Avšak náš tým pracoval velmi svědomitě a disciplinovaně. Do šancí se slávisté dostávali zejména první poločas po našich zbrklých rozehrávkách. Tři góly za poločas budiž důkazem. V několika šancích nás podržel taky výborně chytající Honza Klčo.

  Druhý poločas se odehrával opět na naší obranné polovině. V několika šancích nás podržel i druhý brankář Surmař, který po polovině vystřídal Klča. Po jedné z akcí soupeře padnul čtvrtý a poslední gól do naší sítě, který stanovil konečný výsledek na 4:0 pro mladé fotbalisty SK Slavie Praha.

  I přes nepříznivý výsledek si velice vážíme našich vynikajících fanoušků, kteří nás přijeli podpořit a po celý zápas nás vytrvale podporovali.

  SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17

  Nejnovější zprávy A - Tým

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo-nac_v5_png
  websitemediaLogo-extraNegativeSpace.png
  logo-rovac_png
  logo-fotbalservis-v2_png
  PPL-zakladni barevne (CMYK).jpg
  veolia.jpg

  Hrdý partner mládeže

  Top