SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

SK Slavia Praha U17 - SC XAVEROV 4:0

13 / 3 / 2016

SK Slavia Praha U17 - SC XAVEROV Horní Počernice 4:0 (3:0)

Sestava: Klčo J. - Král, Ladomerský, Voženílek, Jakl ml. - Petřík, Lebeda, Matějček, Ulrych - Kovařík D., Skalický

Střídali: Kovařík P., Habrun, Jandus, Surmař

V neděli navečer jsme sehráli přátelské utkání v Edenu, kde sídlí pražská Slavie. Naším soupeřem nebyl A-tým mužů, ale dorost U17, který hraje Českou ligu dorostu. V této soutěži se nachází na prvním místě po podzimní části. Soupeř, který vynikal zejména přesnou a rychlou kombinací a velmi dobrým držením míče nás přehrál v obou poločasech. Xaverovští se k balónu dostali pomálu a po většinu zápasu se jen bránili tlaku soupeře. Avšak náš tým pracoval velmi svědomitě a disciplinovaně. Do šancí se slávisté dostávali zejména první poločas po našich zbrklých rozehrávkách. Tři góly za poločas budiž důkazem. V několika šancích nás podržel taky výborně chytající Honza Klčo.

Druhý poločas se odehrával opět na naší obranné polovině. V několika šancích nás podržel i druhý brankář Surmař, který po polovině vystřídal Klča. Po jedné z akcí soupeře padnul čtvrtý a poslední gól do naší sítě, který stanovil konečný výsledek na 4:0 pro mladé fotbalisty SK Slavie Praha.

I přes nepříznivý výsledek si velice vážíme našich vynikajících fanoušků, kteří nás přijeli podpořit a po celý zápas nás vytrvale podporovali.

SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17SC Xaverov - SK Slavia Praha U17

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top