• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Seznamte se s děním v našem klubu při startu sezóny

  Milí xaverováci,

  nový soutěžní ročník se pomalu rozbíhá a tak Vás chceme seznámit s děním v našem klubu.

  Do nové sezóny z hlediska sportovního vstupujeme s několika radostnými novinkami. Řada odchovanců z dorostu se stane členy širšího kádru A mužstva a pevně věříme, že budou patřičným přínosem. Do soutěže náš klub přihlásil B tým mužů, který začne v nejnižší pražské soutěži. Rádi bychom, aby hráli o příčky nejvyšší a i zde mladí hráči měli příležitost herní praxe.

  Mladší dorost a starší žáci díky postupům budou hrát nejvyšší pražskou soutěž a mladší žáci budou hrát dokonce celostátní ligu žáků. (více informací zde)

  Naopak situace v areálu se pro nás nemění, nejsme v něm svými pány a musíme stále hledat kompromisní řešení při vytěžování hracích ploch, neboť v areálu nám travnaté plochy nepatří. Z toho důvodu máme tréninky i mimo areál Horních Počernic, abychom mohli adekvátně trénovat. Tyto skutečnosti jsou nákladné, k tomu zvýšení cen energií i služeb se samozřejmě podepíše také na našich provozních výdajích. Věříme, že to zvládneme a budeme nadále schopní rozvíjet náš klub správným směrem, ale jednoduché to nebude.

  V rámci práce s mládeží chceme jít stále klidnou a trpělivou cestou, která bude vychovávat nejen fotbalisty, ale hlavně sportovce, kteří budou mít zdravé sebevědomí a patřičné lidské kvality. Opět tedy apelujeme na naše xaverovské rodiče, aby respektovali naše pravidla. Dnešní uspěchaná doba a nároky současné doby na výkon a výsledek nejsou základem naší cesty výchovy mládeže na Xaverově. Trpělivost, samostatnost, disciplína, všestrannost a pravidelnost jsou cestou, kterou chceme nadále jít při výchově xaverovských dětí. Jejich výkonnost se projeví, jen to chce svůj čas a ten děti potřebují nejvíce.

  Neméně důležitá role je i role Vás rodičů, aby se děti věnovaly i mimo organizovaný trénink další pohybové aktivitě, která je do jejich budoucího rozvoje zásadní. Proto budeme rádi, pokud si najdete chvilku a na našem webu si najdete sekci DNA/SCX. Tady najdete jednotlivá témata s tímto spojená. Budeme rádi, pokud jako rodiče i fanoušci při mládežnických zápasech budete vytvářet klidné, přátelské a bezpečné prostředí, kde se budeme všichni rádi potkávat a děti v něm budou rozvíjet svůj potenciál a k tomu potřebují svůj prostor, klid a inspiraci v podobě lásky ke sportu.

  Budeme opět rádi za jakoukoli pomoc, třeba i pomoc i při domácích utkáních jako pořadatelé. Samozřejmě finanční podporu našeho klubu také velmi rádi uvítáme a budeme za ní v této složité době nesmírně vděční.

  Do nového ročníku jdeme s aktualizovaným webem, chceme vylepšit náš „sociální dluh" na sítích a chceme být od letošní sezóny také více vidět na Instagramu i Facebooku.

  Zároveň na našich stránkách je také nové online prostředí, kterým se můžete jako členové pohybovat a svojí aktivitou při nákupu či využití služeb partnerů podporovat náš klubu. Je potřeba zaslat svoje údaje přes své vedoucí, trenéry a budete pozváni do tohoto prostředí. Sledujte jej, zapojte se a buďte naším dalším „hráčem". Je to projekt, který potřebuje čas. Věříme, že našemu klubu pomůže.

  Na závěr děkujeme za přečtení těchto řádek, všem do nové sezóny přejeme pevné zdraví. Našim týmům, hráčům, realizačním týmům, dětem přejeme hodně sportovních úspěchů a fanouškům hodně zábavy při sledování našich zápasů a všem ještě jednou srdečně děkujeme za podporu v loňské sezóně.

  Uvidíme se na Xaverově

  David Lukeš
  Předseda klubu

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top