• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Pohledy trenérů k odehraným zápasům posledního kola

  A tým

  TJ Spoje 1:4 SC Xaverov

  Komentář trenéra Marka Ladomerského:

  V tomto utkání nás více zlobil rozmačkaný terén a louže, než soupeř. První poločas jsme zvládli dobře a už ve 25. minutě byl stav 3:0, a to jsme ještě neproměnili penaltu (náš brankář říkal, že to fakt kope dobře :)). Závěr poločasu jsme odehráli laxně, soupeř toho hned využil a snížil na 3:1. Ve druhém poločase jsme přidali ještě pojistku a tím jsme stanovili konečné skóre zápasu na 4:1. Musím všechny pochválit, tento zápas jsme zvládli dobře. Bohužel, i týmy před námi vyhrávají a šance na postup je velmi malá. Musíme poslední dvě kola zvládnout a uvidíme na co to bude stačit.

  Starší dorost

  Vršovice 1:4 SC Xaverov

  Komentář trenéra Libora Neufuse:

  Zápas se hrál v lijáku na podmáčeném terénu. Dokázali jsme si s tím poradit a po většinu utkání jsme byli lepším týmem. Kdybychom přidali ještě více kvality ve finální fázi, mohlo být skóre výraznější.

  Mladší dorost

  SC Xaverov 4:3 Ďáblice

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  Poslední domácí zápas jsme chtěli zvládnout herně i výsledkově, abychom si mohli po zápase oslavit náš úspěch. První poločas jsme splnili oba cíle, druhý poločas se nám nepovedla první část druhého poločasu a soupeř utkání výrazně zdramatizoval. Soupeř nás donutil se o výsledek náležitě snažit do poslední minuty. Nakonec jsme to zvládli, představa byla jiná, ale kluci zaslouží uznání, jsem na ně pyšný za celou sezónu a hlavně za naší jarní jízdu.

  Starší žáci U15

  Orlicko 0:4 SC Xaverov

  Komentář trenéra Davida Mikoláše:

  Kluci dnes moc dobře věděli, o co hrajou, a tak jsme naši přípravu zaměřili hlavně na hlavu - a to ukázali dnes kluci že jsou připraveni. Fotbalově to občas drhlo, ale kluci byli dobře nastavení. Od začátku rozcvičky byla v týmu zdravá dobrá nálada a na hřišti se to ukázalo. Bojovnost a chuť vyhrát. Po zápase vypukly bouřlivé oslavy. Moc budeme držet v baráži 2010 palce a doufám, že pokud to zvládnou, tak vyhraje fotbal a na Xaverově uvidíme ligu. Tahle šance se nemusí hodně dlouho opakovat.

  Starší žáci U14

  Orlicko 2:2 SC 

  Komentář trenéra Lukáše Vorlíčka:

  Do zápasu jsme vstoupili pravděpodobně pod vlivem cestování vlažně a brzo jsme prohrávali 2:0. Ke konci poločasu jsme se vrátili do zápasu 2 slepenými góly a mohli jsme ještě strhnout vedení na naší stranu. Druhý poločas jsme byli v držení míče, avšak bez větších příležitostí. Proto utkání skončilo asi spravedlivou remízou, což nás mrzí, jelikož jsme chtěli získat 3 body.

  Kolín 0:9 SC Xaverov

  Komentář trenéra Lukáše Vorlíčka:

  Na hřišti soupeře jsme do utkání nevstoupili úplně dobře, kombinace vázla, ale po prvním gólu jsme se rozehráli a do poločasu jsme dali ještě další 3 góly. Obzvlášť gól Simona Kluny do šibenice stál za to. Soupeř zahrozil z jednoho brejku, ale Břéťa ho zkušeně zlikvidoval. Do druhé půle jsme poslali 6 nových hráčů a již jsme na hřišti dominovali a skóre 9:0 nemuselo být určitě konečné. Snad si ušetříme góly i na jiné zápasy. Soupeř nakonec mohl snížit z penalty, ale minul branku. Kluci i přes vysoké vedení a slabšího soupeře celý zápas odmakali a za to jim patří dík.

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top