array(2) { ["selectedGroup"]=> int(0) ["selectedShow"]=> int(0) } Poděkování - scxaverov.cz
 • Klub market
 • Klubová zóna
 • Členská zóna
 • Fan zóna
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Poděkování

  Vážení trenéři, vedoucí, hráči, rodiče, fanoušci, partneři,

  rádi bychom Vám všem poděkovali za uplynulou sezónu, která opět nebyla jednoduchá, ale z pohledu našeho klubu byla nakonec nadmíru úspěšná.

  A tým bude nadále působit v 1. A třídě, kde máme určitě prostor zabudovat mladé hráče a s ohledem na starší dorost už můžeme zapojovat do týmu vlastní odchovance.

  Starší dorost i přes úzký kádr skončil na výborném 5. místě v nejvyšší pražské soutěži.

  Mladší dorost zaslouženě slaví postup a tak v příští sezóně bude hrát nejvyšší pražskou soutěž Přebor Prahy.

  Starším žákům se nakonec podařilo postoupit v obou soutěžích, příští rok tak budeme hrát v této kategorii Přebor Prahy a 1. třídu.

  Mladším žákům se povedl historický úspěch a vítězstvím v Přeboru Prahy vykopali pro příští sezónu celostátní ligu, což je opravdu velký úspěch a moc si toho jako klub vážíme.

  Naše přípravkové kategorie se statečně měřily s ligovými kluby a určitě máme prostor na zlepšení, ale i to je velký úspěch, že se nám daří tyto soutěže udržet a budeme je hrát i v příštím roce.

  Nesmíme zapomenout na naše nejzkušenější mládežníky, naše Gentlemany (hráče nad 45 let), kteří vyhráli podzimní i jarní nejvyšší soutěž a zaslouží velkou pochvalu za svoje výsledky, výkony a nezdolnou tréninkovou morálku.

  Vážíme si práce našich trenérů a trenérek, kteří věnujií spoustu energie a volného času ve prospěch našeho klubu. Chceme samozřejmě i nadále podporovat jejich vzdělávání. Velké poděkování patří všem dalším členům realizačních týmů, vedoucím, bez kterých by nemohl žádný tým fungovat.

  Zvláštní poděkování patří všem rodičům za podporu svých dětí a klubu, tak i našim věrným fanouškům, bez jejichž hlasivek a podpory se žádný klub neobejde.

  V neposlední řadě patří velké poděkování městské části Praze 20 a našim partnerům, bez jejichž podpory bychom nemohli fungovat. Vážíme si této spolupráce a doufáme, že bude i nadále pokračovat.

  Vedení klubu SCX

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo-nac_v5_png
  websitemediaLogo-extraNegativeSpace.png
  logo-rovac_png
  logo-fotbalservis-v2_png
  PPL-zakladni barevne (CMYK).jpg
  veolia.jpg

  Hrdý partner mládeže

  Top