• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Poděkování

  Vážení trenéři, vedoucí, hráči, rodiče, fanoušci, partneři,

  rádi bychom Vám všem poděkovali za uplynulou sezónu, která opět nebyla jednoduchá, ale z pohledu našeho klubu byla nakonec nadmíru úspěšná.

  A tým bude nadále působit v 1. A třídě, kde máme určitě prostor zabudovat mladé hráče a s ohledem na starší dorost už můžeme zapojovat do týmu vlastní odchovance.

  Starší dorost i přes úzký kádr skončil na výborném 5. místě v nejvyšší pražské soutěži.

  Mladší dorost zaslouženě slaví postup a tak v příští sezóně bude hrát nejvyšší pražskou soutěž Přebor Prahy.

  Starším žákům se nakonec podařilo postoupit v obou soutěžích, příští rok tak budeme hrát v této kategorii Přebor Prahy a 1. třídu.

  Mladším žákům se povedl historický úspěch a vítězstvím v Přeboru Prahy vykopali pro příští sezónu celostátní ligu, což je opravdu velký úspěch a moc si toho jako klub vážíme.

  Naše přípravkové kategorie se statečně měřily s ligovými kluby a určitě máme prostor na zlepšení, ale i to je velký úspěch, že se nám daří tyto soutěže udržet a budeme je hrát i v příštím roce.

  Nesmíme zapomenout na naše nejzkušenější mládežníky, naše Gentlemany (hráče nad 45 let), kteří vyhráli podzimní i jarní nejvyšší soutěž a zaslouží velkou pochvalu za svoje výsledky, výkony a nezdolnou tréninkovou morálku.

  Vážíme si práce našich trenérů a trenérek, kteří věnujií spoustu energie a volného času ve prospěch našeho klubu. Chceme samozřejmě i nadále podporovat jejich vzdělávání. Velké poděkování patří všem dalším členům realizačních týmů, vedoucím, bez kterých by nemohl žádný tým fungovat.

  Zvláštní poděkování patří všem rodičům za podporu svých dětí a klubu, tak i našim věrným fanouškům, bez jejichž hlasivek a podpory se žádný klub neobejde.

  V neposlední řadě patří velké poděkování městské části Praze 20 a našim partnerům, bez jejichž podpory bychom nemohli fungovat. Vážíme si této spolupráce a doufáme, že bude i nadále pokračovat.

  Vedení klubu SCX

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top