SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

SC XAVEROV - TJ Spoje Praha 4:1

21 / 3 / 2016

SC Xaverov Horní Počernice - TJ Spoje Praha 4:1 (1:0)

Sestava: Klčo J. (Surmař, Brejcha) - Klčo S., Ladomerský, Kovařík P., Matějček - Jakl ml., Lukeš, Lebeda, Ulrych - Skalický, Kaucký

Střídali: Voženílek, Habrun

Branky: 33. a 67. Skalický, 51. Kaucký, 73. Ulrych

Čtvrté přátelské utkání před nás postavilo účastníka II. třídy skupiny A - TJ Spoje Praha. Na domácí umělé trávě jsme si připsali první vítězství v rámci zimní přípravy. Celé utkání jsme kontrolovali hru a soupeře jsme nepustili do žádné větší šance.

Festival zahozených šancí. I tak by se dala nazvat první půle v podání našich hráčů. V šancích se několikrát ocitli Skalický, Kaucký i Jakl. Ale ze všech příležitostí se podařilo vsítit pouze jednu branku. Tu zařídil Skalický, který po pohledné akci obešel gólmana hostů a pohodlně uklidil míč do prázdné branky - 1:0.

Druhý poločas jsme udeřili hned na začátku, když po krásné kombinační akci Lukeše a Kauckého skóroval druhý jmenovaný do prázdné branky. O pár minut později se trefil podruhé v zápase i podzimní nejlepší střelec Skalický, který zvýšil již na 3:0. Poté se prosadil i pravý záložník Ulrych, který po přihrávce Lukeše prostřelil brankáře hostů - 4:0. Tečku za utkáním dal hostující útočník, který na druhý pokus překonal Brejchu.

SC Xaverov - TJ Spoje PrahaSC Xaverov - TJ Spoje PrahaSC Xaverov - TJ Spoje PrahaSC Xaverov - TJ Spoje PrahaSC Xaverov - TJ Spoje PrahaSC Xaverov - TJ Spoje PrahaSC Xaverov - TJ Spoje PrahaSC Xaverov - TJ Spoje PrahaSC Xaverov - TJ Spoje PrahaSC Xaverov - TJ Spoje PrahaSC Xaverov - TJ Spoje PrahaSC Xaverov - TJ Spoje PrahaSC Xaverov - TJ Spoje PrahaSC Xaverov - TJ Spoje PrahaSC Xaverov - TJ Spoje Praha

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top