SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

První domácí mistrovské utkání bez bodů

18 / 8 / 2020

Xaverov vs Spoje 1:7 (1:3)

Sestava:

Sůva – Kopič (46‘ Markvart), Ladomerský, Matějček, Ulrych (76‘ Jašev) – Piták D., (81’ Mikoláš), Tomšej (65‘ Herian P.), Štefan, Piták K., Knyshov – Kaucký

Branka: Piták D.

V sobotu 15. srpna jsme nastoupili k prvnímu domácímu mistrovskému utkání proti favoritovi TJ Spoje. Bohužel se nám nepovedl vstup do utkání a ihned v první minutě jsme po sporném pokutovém kopu prohrávali 0:1. Než jsme se vzpamatovali jsme obdrželi další dvě branky a zdálo se, že je po zápase. Nicméně jsme ještě do poločasu korigovali skóre také z pokutového kopu na 1:3 a šli jsme do kabin s nadějí na zvrat. 

Zkraje druhého poločasu jsme měli několik slibných příležitostí, bohužel bez gólového efektu. Se skvěle hrajícím soupeřem jsme drželi krok do 62‘ minuty, kdy jsme bohužel inkasovali na 1:4 a o pár minut později, po druhé žluté kartě a vyloučení Ladomerského, jsme zápas dohrávali v deseti. Soupeř si zbytek zápasu zkušeně pohlídal a v posledních minutách zápasu navíc upravil skóre na konečných 1:7.

Komentář trenéra Ladomerského:

Co k tomu říct, přijel kvalitní soupeř, který nám nadělil lekci a 7 gólů k tomu. Výši skóre beru na sebe, po mém vyloučení to měli kluci už hodně těžké. K výkonu hlavního rozhodčího, který ovlivnil zápas, se nebudu vyjadřovat.

Odkaz na záznam zápasu: https://www.youtube.com/watch?feature=youtu.be&v=h9sRSvB3HX4&app=desktop  

Spoje1.jpegSpoje2.jpegSpoje3.jpegSpoje4.jpegSpoje5.jpegSpoje6.jpegSpoje7.jpeg

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top