• Klub market
 • Klubová zóna
 • Členská zóna
 • Fan zóna
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Muži

  Po zklamání v Satalicích jsme si poradili s Bohnicemi

  24 / 5 / 2016

  SC Xaverov - TJ Slovan Bohnice “B”  5:2 (4:0)

  Sestava: Přibyl - Ulrych, Ladomerský, Matějček, Jakl ml. - Topol (75. Fialka), Lukeš, Lebeda, Kovařík D. - Skalický, Kaucký

  Branky: 18., 21. a 30. Skalický, 27. Kaucký, 59. Kovařík D.

  Do utkání s Bohnicemi jsme šli týden po neúspěšném boji v Satalicích. Prvních patnáct minut zápasu žádné velké šance nepřineslo a hra se odehrávala spíše ve středu hřiště. Až v 18. minutě se prosadil po pěkné akci nejlepší xaverovský střelec Skalický. Mezi 18. a 30. jsme soupeři zasadili tvrdý direkt v podobě čtyř branek a bylo de facto po utkání. Skalický si během dvanácti minut připsal čistý hattrick, jednou brankou ho podpořil také druhý útočník Michal Kaucký, který dokázal skórovat podruhé ve dvou zápasech od návratu po zranění.

  Druhý poločas se nesl spíše v tom duchu, že xaverovští chtěli zápas v klidném tempu dohrát. Horké počasí vyčerpávalo všechny aktéry tohoto utkání, podle toho také tempo v některých pasážích vypadalo. V 59. minutě se po hezké kombinaci střelou prosadil Dominik Kovařík a zvýšil již na 5:0. O deset minut později jsme měli rozehrávat přímý volný kop po nedovoleném zákroku na našeho obránce. K provedení se postavil Ladomerský, který ani nestihl rozehrát, míče se ujal bohnický útočník a vsítil gól, který k překvapení všech rozhodčí nepochopitelně uznal. - 5:1. V 76. minutě se ještě po několika odrazech míč v našem pokutovém území dostal k hostujícímu hráči, který upravil stav na konečných 5:2 pro Xaverov. Domácí neporazitelnost stále trvá!

  Nejnovější zprávy Muži

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo-nac_v5_png
  websitemediaLogo-extraNegativeSpace.png
  logo-rovac_png
  logo-fotbalservis-v2_png
  PPL-zakladni barevne (CMYK).jpg
  veolia.jpg

  Hrdý partner mládeže

  Top