Muži

Po zaváhání Satalic vedeme o dva body tabulku naší soutěže!

26 / 4 / 2016

3 zápasy = 3 výhry = 9 bodů

Taková je jarní xaverovská bilance. Náš tým zažívá opravdu velmi dobrý vstup do druhé části soutěže. Tentokrát jsme ve 13. kole nastoupili na půdě Pragy, konkrétně jejího “céčka”. Po sobotním zaváhání prvních Satalic naši hráči věděli, že se v případě výhry dostanou na vedoucí pozici místo nich.

Hra v prvním poločase podle toho také vypadala. Zápas jsme zahájili podobně jako v minulém střetnutí. Již v 7. minutě se po krásné přihrávce Lukeše povedlo skórovat Ladomerskému, který krásným lobem překonal bezmocného gólmana domácích - 0:1. Poté jsme si vytvořili i další šance, žádná z nich ale nebyla využita. Až ve 20. minutě se po rohu Skalického prosadil ze vzduchu Král - 0:2. Hned dvě minuty na to se s trochou štěstí trefil kanonýr Skalický, když jeho tečovaná střela skončila v síti - 0:3. Výborných prvních třicet minut uzavřel sólem z půlky hřiště opět Král, který tváří v tvář nedal brankáři Pragy šanci a zvýšil již na 0:4 pro Xaverov. Do konce první půle zahrozili také domácí, když po zaváhání Klča střílel útočník Pragy, jeho střela však neměla správnou razanci, a tak se do šaten šlo za příznivého stavu 0:4.

Druhá polovina již v podstatě rozhodnutého utkání načala chyba domácího gólmana, který trefil dobře presujícího Lukeše, který si pak vzal balón a uklidil ho do prázdné branky - 0:5. Po této trefě ale naše mužstvo vypadlo ze hry a nic se nedařilo. Kombinace ve středu hřiště vázla a hra neměla potřebnou kvalitu. Domácí naštěstí nedokázali našich nepřesností využít a jejich šance končili zpravidla na hranici našeho pokutového území nebo nepřesnými střelami vedle naší branky. Náš tým se po pátém gólu do šancí dostával sporadicky. Až v poslední minutě, z posledního rohu se po přihrávce Jakla prosadil první brankou v sezóně Topol a stanovil tak konečné skóre na 0:6.

Příští zápas čeká naše hráče na státní svátek 1. května v Dolních Měcholupech.

TJ Praga Praha "C" - SC Xaverov HP 0:6 (0:4)

Sestava: Klčo J. - Král (86. Donát), Ladomerský, Matějček, Jakl ml. - Ulrych, Lebeda (35. Topol), Mikolášek, Kovařík D. (79. Voženílek) - Skalický (69. Petřík), Lukeš (84. Klčo S.)

Branky: 20. a 29. Král, 7. Ladomerský, 22. Skalický, 50. Lukeš, 90. Topol

TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha TJ Praga Praha