• Klub market
 • Klubová zóna
 • Členská zóna
 • Fan zóna
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  A-TÝM

  Po výhře nad Štěrboholama máme první 3 body

  2 / 9 / 2020

  Xaverov vs Štěrboholy 6:1 (1:1)

  Sestava:

  Sůva – Markvart (75‘ Jašev), Ladomerský, Matějček, Ulrych (77‘ Kruml) – Piták D., Štefan (60‘ Lebeda), Habrun (Herian P.), Piták K., Knyshov (64‘ Kölbl) – Kaucký

  Branky:

  Piták K. 3x, Piták D. 2x, Ulrych

  V dalším domácím utkání jsme přivítali tým ze Štěrbohol. Do tohoto zápasu jsme šli s jediným cílem – 3 body. Zápas byl od začátku bez nijak velkého tempa, oba dva týmy se snažily hrát opatrně a neudělat chybu. To se bohužel nepodařilo domácímu týmu a po našem zaváhání jsme inkasovali branku na 0:1. Tentokrát nás nepříznivý stav vůbec nerozhodil, ba naopak. Ještě do přestávky jsme zásluhou Karla Pitáka srovnali na 1:1, dále si vytvářeli brankové příležitosti a soupeře jsme již do žádné vážnější šance nepouštěli.

  Do druhého poločasu nastoupil Xaverov ve velkém stylu a po jednoznačné druhé půli jsme přidali pěkných 5 branek, a navíc soupeř téměř neohrozil naši branku. Díky aktivnější a pro diváky velmi povedené druhé půli jsme si došli zaslouženě k prvnímu vítězství v soutěži.

  Velké díky patří velmi početné návštěvě a všem našim fanouškům, věříme, že jsme jim výkonem v druhé půli udělali radost.

  Komentář trenéra Ladomerského:

  Konečně vítězství, už jsme to potřebovali, to nám dodá trochu klidu. Zápas pro nás začal dobře, po krásné akci jsme dali i gól, ale kvůli ofsajdu neplatil. Pak hra na obou stranách byla pomalá a velmi nepřesná. Po naší špatné rozehrávce jsme soupeře pustili do ojedinělé šance, kterou bohužel proměnil. Po obdrženém gólu jsme hru zpřesnili a začaly přicházet i šance. Do poločasu jsme srovnali, no a druhá půle nám vyšla na výbornou. Konečně se nám dařilo proměňovat šance a to byl základ k našemu vítězství. Velká pochvala všem hráčům a celé lavičce. Ale musím vyzdvihnout duo Pitáků a také vynikající diváckou kulisu.

  Video ze zápasuhttps://www.youtube.com/watch?feature=share&v=Mf0t0eiOAwM&app=desktop 

  Štěrboholy 1.jpegŠtěrboholy 2.jpegŠtěrboholy 3.jpegŠtěrboholy 4.jpegŠtěrboholy 5.jpeg

  Nejnovější zprávy A - Tým

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo-nac_v5_png
  websitemediaLogo-extraNegativeSpace.png
  logo-rovac_png
  logo-fotbalservis-v2_png
  PPL-zakladni barevne (CMYK).jpg
  veolia.jpg

  Hrdý partner mládeže

  Top