• Klub market
 • Klubová zóna
 • Členská zóna
 • Fan zóna
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Muži

  Po výhře nad Štěrboholama máme první 3 body

  2 / 9 / 2020

  Xaverov vs Štěrboholy 6:1 (1:1)

  Sestava:

  Sůva – Markvart (75‘ Jašev), Ladomerský, Matějček, Ulrych (77‘ Kruml) – Piták D., Štefan (60‘ Lebeda), Habrun (Herian P.), Piták K., Knyshov (64‘ Kölbl) – Kaucký

  Branky:

  Piták K. 3x, Piták D. 2x, Ulrych

  V dalším domácím utkání jsme přivítali tým ze Štěrbohol. Do tohoto zápasu jsme šli s jediným cílem – 3 body. Zápas byl od začátku bez nijak velkého tempa, oba dva týmy se snažily hrát opatrně a neudělat chybu. To se bohužel nepodařilo domácímu týmu a po našem zaváhání jsme inkasovali branku na 0:1. Tentokrát nás nepříznivý stav vůbec nerozhodil, ba naopak. Ještě do přestávky jsme zásluhou Karla Pitáka srovnali na 1:1, dále si vytvářeli brankové příležitosti a soupeře jsme již do žádné vážnější šance nepouštěli.

  Do druhého poločasu nastoupil Xaverov ve velkém stylu a po jednoznačné druhé půli jsme přidali pěkných 5 branek, a navíc soupeř téměř neohrozil naši branku. Díky aktivnější a pro diváky velmi povedené druhé půli jsme si došli zaslouženě k prvnímu vítězství v soutěži.

  Velké díky patří velmi početné návštěvě a všem našim fanouškům, věříme, že jsme jim výkonem v druhé půli udělali radost.

  Komentář trenéra Ladomerského:

  Konečně vítězství, už jsme to potřebovali, to nám dodá trochu klidu. Zápas pro nás začal dobře, po krásné akci jsme dali i gól, ale kvůli ofsajdu neplatil. Pak hra na obou stranách byla pomalá a velmi nepřesná. Po naší špatné rozehrávce jsme soupeře pustili do ojedinělé šance, kterou bohužel proměnil. Po obdrženém gólu jsme hru zpřesnili a začaly přicházet i šance. Do poločasu jsme srovnali, no a druhá půle nám vyšla na výbornou. Konečně se nám dařilo proměňovat šance a to byl základ k našemu vítězství. Velká pochvala všem hráčům a celé lavičce. Ale musím vyzdvihnout duo Pitáků a také vynikající diváckou kulisu.

  Video ze zápasuhttps://www.youtube.com/watch?feature=share&v=Mf0t0eiOAwM&app=desktop 

  Štěrboholy 1.jpegŠtěrboholy 2.jpegŠtěrboholy 3.jpegŠtěrboholy 4.jpegŠtěrboholy 5.jpeg

  Nejnovější zprávy Muži

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo-nac_v5_png
  websitemediaLogo-extraNegativeSpace.png
  logo-rovac_png
  logo-fotbalservis-v2_png
  PPL-zakladni barevne (CMYK).jpg
  veolia.jpg

  Hrdý partner mládeže

  Top