SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

Po výhře nad Štěrboholama máme první 3 body

2 / 9 / 2020

Xaverov vs Štěrboholy 6:1 (1:1)

Sestava:

Sůva – Markvart (75‘ Jašev), Ladomerský, Matějček, Ulrych (77‘ Kruml) – Piták D., Štefan (60‘ Lebeda), Habrun (Herian P.), Piták K., Knyshov (64‘ Kölbl) – Kaucký

Branky:

Piták K. 3x, Piták D. 2x, Ulrych

V dalším domácím utkání jsme přivítali tým ze Štěrbohol. Do tohoto zápasu jsme šli s jediným cílem – 3 body. Zápas byl od začátku bez nijak velkého tempa, oba dva týmy se snažily hrát opatrně a neudělat chybu. To se bohužel nepodařilo domácímu týmu a po našem zaváhání jsme inkasovali branku na 0:1. Tentokrát nás nepříznivý stav vůbec nerozhodil, ba naopak. Ještě do přestávky jsme zásluhou Karla Pitáka srovnali na 1:1, dále si vytvářeli brankové příležitosti a soupeře jsme již do žádné vážnější šance nepouštěli.

Do druhého poločasu nastoupil Xaverov ve velkém stylu a po jednoznačné druhé půli jsme přidali pěkných 5 branek, a navíc soupeř téměř neohrozil naši branku. Díky aktivnější a pro diváky velmi povedené druhé půli jsme si došli zaslouženě k prvnímu vítězství v soutěži.

Velké díky patří velmi početné návštěvě a všem našim fanouškům, věříme, že jsme jim výkonem v druhé půli udělali radost.

Komentář trenéra Ladomerského:

Konečně vítězství, už jsme to potřebovali, to nám dodá trochu klidu. Zápas pro nás začal dobře, po krásné akci jsme dali i gól, ale kvůli ofsajdu neplatil. Pak hra na obou stranách byla pomalá a velmi nepřesná. Po naší špatné rozehrávce jsme soupeře pustili do ojedinělé šance, kterou bohužel proměnil. Po obdrženém gólu jsme hru zpřesnili a začaly přicházet i šance. Do poločasu jsme srovnali, no a druhá půle nám vyšla na výbornou. Konečně se nám dařilo proměňovat šance a to byl základ k našemu vítězství. Velká pochvala všem hráčům a celé lavičce. Ale musím vyzdvihnout duo Pitáků a také vynikající diváckou kulisu.

Video ze zápasuhttps://www.youtube.com/watch?feature=share&v=Mf0t0eiOAwM&app=desktop 

Štěrboholy 1.jpegŠtěrboholy 2.jpegŠtěrboholy 3.jpegŠtěrboholy 4.jpegŠtěrboholy 5.jpeg

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top