SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

Oficiální webové stránky klubu

Platba příspěvků od dubna

Milí rodiče,

pevně doufáme, že jste v pořádku vy i vaši nejbližší. Současná situace bohužel zatím není organizovaným tréninkům nakloněna, přesto se jako klub snažíme, ať již formou distančních individuálních tréninků, online tréninků či různých projektů kluky udržovat stále aktivní. (viz. odkazy níže)

Rádi bychom, aby jste tuto skutečnost brali na vědomí a zároveň vnímali i to, že jako klub musíme stále hradit provozní náklady, v areálu jsme jako Spolek v roli nájemce. Do budoucna nevíme, jaká bude podpora státu, fotbalového svazu, v jaké kondici bude obec a proto vás žádáme o placení příspěvků od dubna v plné výši.

Jako klub doufáme, že květen je světlo na konci tunelu a budeme již na hřišti v nějakém režimu trénovat, kdyby to bylo v druhé polovině dubna, bude to skvělé, ale to momentálně nikdo neví.

Doufáme, že i v tomto období budeme držet jako klub při sobě, toto nelehké období zvládneme a v budoucnu budeme dále schopni poskytovat adekvátní servis pro trénink a výchovu mládeže v Horních Počernicích.
 
Děkujeme za pochopení 
 
Vedení SCX

Nejnovější zprávy z klubu

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top