SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

Na Tempu jsme do poslední minuty sahali po bodu

26 / 8 / 2020

Tempo vs Xaverov 4:2 (1:2)

Sestava:

Ferstl – Markvart (46‘ Mikoláš), Kaucký, Matějček, Ulrych – Piták D., Tomšej (87‘ Jašev), Habrun, Piták K., Kölbl (85‘ Kopič) – Knyshov

Branky: Knyshov, Piták D.

Na Tempu jsme do poslední minuty sahali po bodu

Los pro nás byl nemilosrdný a v dalším kole jsme jeli na půdu dalšího favorita celé soutěže – na Tempo. Hráči Tempa celý zápas hýřili aktivitou, nicméně naši hráči byli pro ně po celých 90 minut více než rovnocenným soupeřem.

V prvním poločase jsme šli po 2 skvěle zahraných brejkových situacích do vedení 2:0, kdy se nejprve trefil po nádherné kombinaci Knyshov a poté Denis Piták z pokutového kopu. Soupeř si postupem času vytvářel tlak a i brankové situace, nicméně naše obrana v čele s brankařem Ferstlem statečně odolávala. Bohužel jsme vedení 2:0 neudrželi do poločasu a soupeř stačil korigovat na 1:2.

Druhá půle byla podobného ražení, soupeř hrál více s balonem a snažil se dobývat naši branku a my jsme i nadále hrozili z brejkových situací. I přesto, že se soupeř v druhém poločase nedostával do vyložených brankových příležitostí, tak po dvou nenápadných kombinací a rychlých přenesení hry našel díry v naší obranné řadě a otočil zápas na 3:2. V závěru utkání jsme vše hrnuli na soupeřovu polovinu a snažili jsme se urvat alespoň bod, a nakonec jsme vytěžili z jednoho ze závarů před bránou v 90. minutě další pokutový kop. Ten jsme bohužel neproměnili a soupeř pak následně do prázdné brány uzavřel skóre na konečných 4:2.

Komentář trenéra Ladomerského:

Odehráli jsme dobrý zápas proti velmi kvalitnímu soupeři. Kluci plnili na jedničku všechny taktické pokyny a navíc jsme skvěle řešili brejkové situace. Škoda, že jsme neudrželi vedení 2:0 do poločasu, potom by to měl soupeř do druhého poločasu těžší. Ve druhé půli soupeř zvyšoval úsilí a intenzitu a bohužel jsme po našich drobných chybách inkasovali. Klobouk dolů před mladým Denisem Pitákem, který jednu penaltu proměnil a šel i v jeho věku na druhou. V pátek máme doma Štěrboholy a z tohoto domácího zápasu už nebereme nic jiného než 3 body.

Tempo1.jpegTempo2.jpegTempo3.jpegTempo4.jpegTempo5.jpegTempo6.jpeg

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top