• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Muži

  Na Tempu jsme do poslední minuty sahali po bodu

  26 / 8 / 2020

  Tempo vs Xaverov 4:2 (1:2)

  Sestava:

  Ferstl – Markvart (46‘ Mikoláš), Kaucký, Matějček, Ulrych – Piták D., Tomšej (87‘ Jašev), Habrun, Piták K., Kölbl (85‘ Kopič) – Knyshov

  Branky: Knyshov, Piták D.

  Na Tempu jsme do poslední minuty sahali po bodu

  Los pro nás byl nemilosrdný a v dalším kole jsme jeli na půdu dalšího favorita celé soutěže – na Tempo. Hráči Tempa celý zápas hýřili aktivitou, nicméně naši hráči byli pro ně po celých 90 minut více než rovnocenným soupeřem.

  V prvním poločase jsme šli po 2 skvěle zahraných brejkových situacích do vedení 2:0, kdy se nejprve trefil po nádherné kombinaci Knyshov a poté Denis Piták z pokutového kopu. Soupeř si postupem času vytvářel tlak a i brankové situace, nicméně naše obrana v čele s brankařem Ferstlem statečně odolávala. Bohužel jsme vedení 2:0 neudrželi do poločasu a soupeř stačil korigovat na 1:2.

  Druhá půle byla podobného ražení, soupeř hrál více s balonem a snažil se dobývat naši branku a my jsme i nadále hrozili z brejkových situací. I přesto, že se soupeř v druhém poločase nedostával do vyložených brankových příležitostí, tak po dvou nenápadných kombinací a rychlých přenesení hry našel díry v naší obranné řadě a otočil zápas na 3:2. V závěru utkání jsme vše hrnuli na soupeřovu polovinu a snažili jsme se urvat alespoň bod, a nakonec jsme vytěžili z jednoho ze závarů před bránou v 90. minutě další pokutový kop. Ten jsme bohužel neproměnili a soupeř pak následně do prázdné brány uzavřel skóre na konečných 4:2.

  Komentář trenéra Ladomerského:

  Odehráli jsme dobrý zápas proti velmi kvalitnímu soupeři. Kluci plnili na jedničku všechny taktické pokyny a navíc jsme skvěle řešili brejkové situace. Škoda, že jsme neudrželi vedení 2:0 do poločasu, potom by to měl soupeř do druhého poločasu těžší. Ve druhé půli soupeř zvyšoval úsilí a intenzitu a bohužel jsme po našich drobných chybách inkasovali. Klobouk dolů před mladým Denisem Pitákem, který jednu penaltu proměnil a šel i v jeho věku na druhou. V pátek máme doma Štěrboholy a z tohoto domácího zápasu už nebereme nic jiného než 3 body.

  Tempo1.jpegTempo2.jpegTempo3.jpegTempo4.jpegTempo5.jpegTempo6.jpeg

  Nejnovější zprávy Muži

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  logo[1].png
  partyday-logo.png
  SportFotbalLogo.png

  Hrdý partner mládeže

  Top