SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Gentlemani

Gentlemani Xaverov - Řepy 17:3

26 / 10 / 2018

To, co bylo naší cílem, a to postup do druhé ligy Gentlemanů, se stalo skutečností.

Poslední zápas v naší skupině byl i přímým soubojem o první místo, a tím i bojem o postup do vyšší soutěže. Soupeř přijel ve skoro stejném složení, jako když se zápas hrál na jejich domácím hřišti, nám se naopak podařilo dát dohromady velmi silnou sestavu.

Od první minuty jsme převzali iniciativu, jejímž výsledkem byly tři, po gólu volající akce. Proměnit se nám však podařilo pouze jednu. Pak, jako již tradičně, jsme přenechali aktivitu soupeři, který díky naší nedůslednosti otočil skóre na 1:2, a to ještě nováček v naší brance další dvě šance zneškodnil. To však bylo to poslední, co jsme soupeři dovolili. Naše aktivní hra, kdy akce na jeden dotek končily za zády bezmocného brankáře Řep, znamenala na konci poločasu výsledek 7:2.

Obraz druhé půlky se moc nezměnil. My jsme drželi po většinu času míč na kopačkách a soupeř se občas snažil ohrozit naši branku. Výsledkem však bylo dalších deset gólů v síti mužstva Řep. Většinou jsme skórovali po pěkných akcích, jejichž zakončení bylo kvitováno potleskem našich fanoušků (všech tří). Konečný výsledek víc než jasně vypovídá o naší převaze a zaslouženém vítězství. První sezóna dopadla jasným postupem, ale vzhledem k síle našeho kádru, to byla vlastně povinnost.

O postup se zasloužili

Sůva, Brejcha, Přibyl, Jakl, Habrun, Voženílek, Trepera, Mikolášek, Doležal, Ladomerský, Skalický, Slezák, Boev, Petržílka, Šubík, Klčo, Putík, Malina.

Díky všem za dobrou reprezentaci jména Xaverov.

SC Xaverov Gentlemani - Řepy 17:3 Podzim 2018

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top