SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Gentlemani

Gentlemani vyhráli na půdě soupeře 10:1

21 / 4 / 2019

Březiněves - SC Xaverov 1:10

Třetí zápas, třetí vítězství.

Ve třetím kole byla naším soupeřem dosud neporažená Březiněves. Hezké počasí a dobře připravené hřiště v Březiněvsi slibovalo dobrý zápas. Naše sestava, oproti minulému zápasu, byla co do počtu o něco hubenější. Jako klasicky doma máme skoro dvě sedmičky, ale ven nás jede taktak. Nakonec jsme se v době výkopu sešli v sedmi a postupně dorazili další dva hráči na střídání.

Zápas jsme tentokrát začali zodpovědně. Hned z jednoho z prvních útoků se nám podařilo vstřelit gól, pak se hra mírně vyrovnala a i soupeři se podařilo vypracovat šance, které však skončily na naší dobré obraně nebo u pozorného brankáře. Postupně jsme převzali iniciativu a po fotbalových akcích se nám do poločasu podařilo vstřelit další čtyři branky, a tak poločas skončil pro nás příznivým skóre 5:1

Ve stejném duchu pokračoval náš výkon i v druhém poločase, soupeř se snažil zkorigovat skóre, ale jeho snaha ztroskotala na naší zodpovědné obraně a nebo jeho chybách v rozehrávce. Nám se dařilo z rychlých protiútoků postupně navyšovat skóre až na konečných 10:1. Díky tomuto vítězství jsme se pevně usadili na prvním místě v naší skupině. Vedení oddílu před nás postavilo jasný úkol, postup. A úkoly se mají plnit.

V pondělí 6.5. nás čeká další krok ke splnění tohoto úkolu, zápas s ČAFC na domácím hřišti od 19:30.

Sestava: Přibyl, Jakl, Habrun, Trepera, Ladomerský, Novák, Boev, Šubík, Doležal

Góly: Boev 5x Novák 3x Trepera a Šubík

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top