SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Gentlemani

Gentlemani si poradili s Hostivaří vysoko 11:3

16 / 4 / 2019

Xaverov Gentlemani - Hostivař 11:3 (4:1)

V prvním domácím zápase k nám zavítali gentlemani z Hostivaře, kteří minulé utkání prohráli doma 0:3 s Březiněvsí. Od začátku zápasu jsme soupeře nenechali na pochybách, že dnes bude vítězství naše. Otázkou jen bylo výše skóre.

První poločas probíhal za naší převahy, zakončit gólem se nám ale podařilo jen čtyřikrát. Soupeř proměnil jen jednu akci, a tak výsledek poločasu byl 4:1. V první půli jsme měli spoustu skvělých šancí, avšak tyto akce brankou neskončily.

Ani ve druhém poločase se obraz hry nezměnil. Hostivařský brankář se sice rozchytal, ale ani to nepomohlo k tomu, aby si soupeř od nás neodvezl desítku, plus jeden gól k tomu. Jednoznačné vítězství 11:3, kde se o vstřelené branky podělilo šest střelců, když pánové Novák a Trepera dali hattrick, a o zbylých pět se postarala čtveřice Šubík 2x, Doležal, Boev, Jovanoski po jedné, bylo více než potěšující.

V pondělí na tréninku musíme ještě dotrénovat vítězný pokřik a na potréninkové „tiskové konferenci“ pak připravíme taktiku na příští zápas, který nás čeká ve čtvrtek v Březiněvsi.

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top