• Klub market
 • Klubová zóna
 • Členská zóna
 • Fan zóna
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Gentlemani

  Gentlemani se Zlíchovem 7:1

  17 / 10 / 2018

  Xaverov - Zlíchov 7:1 (2:1)

  Liga gentlemanů se pomalu blíží do finále,v pátém kole zavítal na Xaverov Zlíchov. Opět jsme se sešli v hojném počtu, odhodlaní uspět a naši cestu završit postupem do druhé Ligy gentlemanů.

  Hned v páté minutě se nám podařilo otevřít skóre, ale jako již tradičně jsme soupeři na chvilku přenechali aktivitu, což dokázal zužitkovat vyrovnávacím gólem. Až do konce prvního poločasu se hrál oboustranně aktivní fotbal, kdy jsme měli víc míč na kopačkách, ale soupeř díky dobře organizované obraně držel pro něj přijatelný výsledek. Jejich občasné útoky pak končily na naší obraně, případně výborným zákrokem našeho brankáře. Ale i my jsme si vypracovali pár dobrých situací, ale jen jedna se nám podařila proměnit. Poločas tak skončil 2:.

  Druhý poločas jsme začali velmi aktivně, soupeř stíhal jen s vypětím sil naše akce odvracet. V této fázi zápasu se nám podařilo vstřelit během čtyř minut 3 góly, a tím vnést klid do našich řad. Hra se pak přelévala z jedné strany na druhou, Zlíchov se snažil zlobit, ale bylo to bez gólového efektu. Soupeř by měl poděkovat výbornému brankáři, že skóre skončilo v šedesáté minutě na číslovce sedm.

  Závěrečné hodnocení proběhlo v restauraci Na Radosti, kdy jsme se po zhlédnutí videozáznamu z utkání a vyslechnutí poznatků trenéra všichni shodli........... že jsme byli zase ....dobří :)))))))

  Nejnovější zprávy Muži

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo-nac_v5_png
  websitemediaLogo-extraNegativeSpace.png
  logo-rovac_png
  logo-fotbalservis-v2_png
  PPL-zakladni barevne (CMYK).jpg
  veolia.jpg

  Hrdý partner mládeže

  Top