SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Gentlemani

Gentlemani se Zlíchovem 7:1

17 / 10 / 2018

Xaverov - Zlíchov 7:1 (2:1)

Liga gentlemanů se pomalu blíží do finále,v pátém kole zavítal na Xaverov Zlíchov. Opět jsme se sešli v hojném počtu, odhodlaní uspět a naši cestu završit postupem do druhé Ligy gentlemanů.

Hned v páté minutě se nám podařilo otevřít skóre, ale jako již tradičně jsme soupeři na chvilku přenechali aktivitu, což dokázal zužitkovat vyrovnávacím gólem. Až do konce prvního poločasu se hrál oboustranně aktivní fotbal, kdy jsme měli víc míč na kopačkách, ale soupeř díky dobře organizované obraně držel pro něj přijatelný výsledek. Jejich občasné útoky pak končily na naší obraně, případně výborným zákrokem našeho brankáře. Ale i my jsme si vypracovali pár dobrých situací, ale jen jedna se nám podařila proměnit. Poločas tak skončil 2:.

Druhý poločas jsme začali velmi aktivně, soupeř stíhal jen s vypětím sil naše akce odvracet. V této fázi zápasu se nám podařilo vstřelit během čtyř minut 3 góly, a tím vnést klid do našich řad. Hra se pak přelévala z jedné strany na druhou, Zlíchov se snažil zlobit, ale bylo to bez gólového efektu. Soupeř by měl poděkovat výbornému brankáři, že skóre skončilo v šedesáté minutě na číslovce sedm.

Závěrečné hodnocení proběhlo v restauraci Na Radosti, kdy jsme se po zhlédnutí videozáznamu z utkání a vyslechnutí poznatků trenéra všichni shodli........... že jsme byli zase ....dobří :)))))))

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top