SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

Oficiální webové stránky klubu

Gentlemani

Gentlemani 9:3 se Zlíchovem

1 / 10 / 2018

V posledním venkovním utkání jsme vyrazili na hřiště Zličína.

Soupeř v předcházejících dvou zápasech získal stejně jako my, tři body, a tak jsme očekávali vyrovnaný zápas. Na ten se bohužel nedostavil rozhodčí, ale ani to neovlivnilo celkem pohodový průběh utkání.

Od začátku zápasu jsme převzali iniciativu, kterou jsme až na krátký úsek protihráčům nepustili. Podařilo se nám vstřelit tři rychlé góly, které nás uklidnily. Soupeř se však nemínil lehce vzdát. Pod dojmem rychlého vedení jsme mu na chvilku přenechali hru, špatně obsazovali, a díky tomu se mu podařilo v krátké době potrestat naši nedůslednost dvěma slepenými góly. To na nás zapůsobilo jako budíček a pro soupeře to znamenalo další dvě branky v jejich síti. Výsledkem 5:2 skončil i poločas.

Druhý poločas začal ve stejném duchu jako ten první, drželi jsme míč na kopačkách a soupeř občasnými útoky zaměstnával naši obranu, avšak bez gólového efektu. Naše pokusy, jako již tradičně, končily buď na kopačkách soupeřova nebrankáře nebo díky naší nemohoucnosti, vedle branky. Skoro polovinu času druhé půle se nám nedařilo střelecky prosadit. Až v poslední čtvrtině se náš gólový účet podařilo navýšit o další čtyři zásahy, takže konečný výsledek 9:3, byl vzhledem k naší malé produktivitě pro soupeře ucházející.

Vítězstvím jsme si jen potvrdili, že nic než postup nemůže být v této sezóně naším cílem. Zbývající tři utkání nás čekají již jen na domácím hřišti, kdy prvním na řadě bude Čechie Smíchov v pondělí 1.10. od 19:15 na umělé trávě.

A ještě závěrem

Sváťo…..všechno nejlepší k Tvému životnímu jubileu……hodně zdraví a síly …..a děkujeme za podporu.

Stará garda a Gentlemani

Zlíchov - SC Xaverov Gentlmani 3:9 Podzim 2018Zlíchov - SC Xaverov Gentlmani 3:9 Podzim 2018Zlíchov - SC Xaverov Gentlmani 3:9 Podzim 2018

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top