• Klub market
 • Klubová zóna
 • Členská zóna
 • Fan zóna
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  A-TÝM

  Domácí ztráta s Braníkem "B"

  8 / 11 / 2016

  SC Xaverov - ABC Braník “B” 1:2 (1:0)

  Sestava: Sůva - Ulrych, Lukeš, Matějček, Pospíšil - Mihok (88. Jakl), Lebeda (75. Kaucký), Lenz, Morgenstern (82. Remeš) - Skalický (75. Ladomerský), Kovařík P.

  Branky: 8. Skalický

  Po venkovní výhře proti Benicím bylo jediným cílem potvrdit dobrý výkon a zároveň výsledek a na domácí půdě porazit Braník. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, již v 8. minutě se přes několik hráčů proháčkoval Lenz, předložil míč Skalickému, který lišácky přehodil hostující gólmana a poslal nás do vedení. Poté měl více ze hry soupeř, ale naši hráči byli jednoznačně více nebezpeční a hrozili zejména z rychlých protiútoků. Žádná ze šanci se bohužel neujala, a tak se do šaten šlo za příznivého stavu 1:0 pro xaverovské.

  Druhá polovina důležitého utkání začala klidně, žádné z mužstev nemělo vážnější šanci. Až v 65. minutě se po pravé straně dostal do pokutového území branický záložník, předložil míč pod sebe a hostující střelec se nemýlil - 1:1. Jen o čtyři minuty později měl Braník možnost kopat přímý kop z velmi dobré vzdálenosti jen pár metrů od pokutového území. Této příležitosti dokázali hosté dokonale využít, když exekutor poslal míč přímo k tyči a nedal Sůvovi šanci. Střídání v řadách Xaverova přinesla určité oživení v naší hře, k vyrovnání to bohužel nevedlo. V 90. minutě postupoval z boku na branku střídající Jakl, v nejdůležitější chvíli však místo střely volil kličku a šance na bodový zisk z tohoto utkání tak zhasla.

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  Soupeř měl více ze hry, my jsme však byli nebezpečnější a měli více brankových příležitostí, které jsme nevyužili a nakonec jsme bez bodu. Prohru beru i na sebe, měl jsem na vývoj utkání reagovat dříve, než jsem to udělal.

  Nejnovější zprávy A - Tým

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo-nac_v5_png
  websitemediaLogo-extraNegativeSpace.png
  logo-rovac_png
  logo-fotbalservis-v2_png
  PPL-zakladni barevne (CMYK).jpg
  veolia.jpg

  Hrdý partner mládeže

  Top