SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

Domácí ztráta s Braníkem "B"

8 / 11 / 2016

SC Xaverov - ABC Braník “B” 1:2 (1:0)

Sestava: Sůva - Ulrych, Lukeš, Matějček, Pospíšil - Mihok (88. Jakl), Lebeda (75. Kaucký), Lenz, Morgenstern (82. Remeš) - Skalický (75. Ladomerský), Kovařík P.

Branky: 8. Skalický

Po venkovní výhře proti Benicím bylo jediným cílem potvrdit dobrý výkon a zároveň výsledek a na domácí půdě porazit Braník. Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, již v 8. minutě se přes několik hráčů proháčkoval Lenz, předložil míč Skalickému, který lišácky přehodil hostující gólmana a poslal nás do vedení. Poté měl více ze hry soupeř, ale naši hráči byli jednoznačně více nebezpeční a hrozili zejména z rychlých protiútoků. Žádná ze šanci se bohužel neujala, a tak se do šaten šlo za příznivého stavu 1:0 pro xaverovské.

Druhá polovina důležitého utkání začala klidně, žádné z mužstev nemělo vážnější šanci. Až v 65. minutě se po pravé straně dostal do pokutového území branický záložník, předložil míč pod sebe a hostující střelec se nemýlil - 1:1. Jen o čtyři minuty později měl Braník možnost kopat přímý kop z velmi dobré vzdálenosti jen pár metrů od pokutového území. Této příležitosti dokázali hosté dokonale využít, když exekutor poslal míč přímo k tyči a nedal Sůvovi šanci. Střídání v řadách Xaverova přinesla určité oživení v naší hře, k vyrovnání to bohužel nevedlo. V 90. minutě postupoval z boku na branku střídající Jakl, v nejdůležitější chvíli však místo střely volil kličku a šance na bodový zisk z tohoto utkání tak zhasla.

Komentář trenéra Davida Lukeše:

Soupeř měl více ze hry, my jsme však byli nebezpečnější a měli více brankových příležitostí, které jsme nevyužili a nakonec jsme bez bodu. Prohru beru i na sebe, měl jsem na vývoj utkání reagovat dříve, než jsem to udělal.

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top