SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

A-TÝM

Domácí porážka s Třeboradicemi B

20 / 9 / 2016

SC Xaverov - SK Třeboradice B 0:4 (0:1)

Sestava: Sůva (19. Surmař) - Jakl (78. Fialka), Ladomerský, Pospíšil, Kruml - Remeš, Kaucký (56. Lukeš), Lebeda, Morgenstern (83. Klčo S.) - Skalický, Kovařík D. (67. Ulrych)

Druhé domácí utkání bohužel nevyšlo dle našich představ. Prvních dvacet minut zápasu patřilo našim hráčům. Lépe kombinovali a soupeře přehrávali. V 16. minutě měl úvodní branku na noze Kaucký, ve velké příležitosti však přestřelil. Poté se zranil brankář Sůva a do branky musel jít střídající Surmař. Od této doby jsme vypadli ze hry a hosté převzali iniciativu. Bohužel se jim také podařilo vstřelit první gól po rohovém kopu. Do kabiny se tedy šlo za stavu 1:0 pro Třeboradice.

Do druhé poloviny jsme nastupovali s jasným cílem - vyrovnat. Tento plán měl ale záhy velkou trhlinu, když po brejku hosté zvýšili na 2:0. Tato branka zhatila naše snažení a posadila hosty definitivně na koně. Třeboradice poté přidali ještě dvě branky. Jednu z pokutového kopu a další po hezké akci a centru ze strany, který vedl k zakončení a brance.

Věříme, že do dalších utkání se naše hra zvedne a budeme moci opět slavit.

Komentář trenéra Davida Lukeše:

Narazili jsme zatím na nejsilnějšího soupeře, nám nelze upřít snahu, i za nepříznivého stavu jsme se snažili výsledek zkorigovat, ale chyběl nám klid v koncovce. Do zranění našeho brankáře jsme měli více ze hry, měli jsme brankové příležitosti, ale to a první branka nás znervózněli a už jsme se nedostali zpět do hry. Prohra je trochu krutá, ale soupeř dokázal trestat naše chyby a vyhrál zaslouženě.

Nejnovější zprávy A - Tým

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top