• Klub market
 • Klubová zóna
 • Členská zóna
 • Fan zóna
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  A-TÝM

  Debakl ve Kbelích

  12 / 10 / 2016

  Spartak Kbely - SC Xaverov 5:0 (3:0)

  Sestava: Přibyl (46. Surmař) - Jakl, Matějček, Pospíšil, Kruml (46. Ulrych) - Remeš (76. Fialka), Mikolášek, Morgenstern (55. Barták), Lenz, Kovařík D. (60. Topol) - Skalický

  Zápas ve Kbelích nelze hodnotit ze strany xaverovských hráčů jinak než nevydařený.

  Po pěti odehraných minutách byl stav 2:0 pro domácí. Bohužel jsme vstup do utkání nezachytili a po dvou akcích jsme dvakrát inkasovali. Ve 24. minutě ještě přišel skluz v našem pokutovém území a nařízená penalta pro Spartak Kbely. Kapitán Skoč se nemýlil a zvýšil již na hrozivých 3:0. O deset minut později jsme však měli možnost vrátit se zpět do zápasu, když rozhodčí Kolář nařídil pokutový kop i pro Xaverov. David Matějček však přestřelil branku domácích a stav se neměnil. Do kabin se tedy šlo za stavu 3:0 pro Kbely.

  Ve druhém poločase se utkání spíše dohrávalo a nebyl k vidění pohledný fotbal. Po dalších dvou chybách v našich řadách přidali domácí dvě branky a stanovili konečný stav na 5:0. Možnost oklepat se z této drtivé prohry budeme mít již v sobotu proti ČZU Praha.

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  O výsledku rozhodl úvod zápasu a naše neproměněná penalta, která nás mohla vrátit do zápasu. Tak trochu symbolicky se ukázalo, jak na tom momentálně jsme. Mrzí mě, že nemůžu klukům pomoci na hřišti, ale neskládáme zbraně a musíme si všichni v hlavě srovnat jestli děláme maximum pro to, abychom uspěli.

  Nejnovější zprávy A - Tým

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo-nac_v5_png
  websitemediaLogo-extraNegativeSpace.png
  logo-rovac_png
  logo-fotbalservis-v2_png
  PPL-zakladni barevne (CMYK).jpg
  veolia.jpg

  Hrdý partner mládeže

  Top