• Klub market
 • Klubová zóna
 • Členská zóna
 • Fan zóna
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Muži

  Debakl ve Kbelích

  12 / 10 / 2016

  Spartak Kbely - SC Xaverov 5:0 (3:0)

  Sestava: Přibyl (46. Surmař) - Jakl, Matějček, Pospíšil, Kruml (46. Ulrych) - Remeš (76. Fialka), Mikolášek, Morgenstern (55. Barták), Lenz, Kovařík D. (60. Topol) - Skalický

  Zápas ve Kbelích nelze hodnotit ze strany xaverovských hráčů jinak než nevydařený.

  Po pěti odehraných minutách byl stav 2:0 pro domácí. Bohužel jsme vstup do utkání nezachytili a po dvou akcích jsme dvakrát inkasovali. Ve 24. minutě ještě přišel skluz v našem pokutovém území a nařízená penalta pro Spartak Kbely. Kapitán Skoč se nemýlil a zvýšil již na hrozivých 3:0. O deset minut později jsme však měli možnost vrátit se zpět do zápasu, když rozhodčí Kolář nařídil pokutový kop i pro Xaverov. David Matějček však přestřelil branku domácích a stav se neměnil. Do kabin se tedy šlo za stavu 3:0 pro Kbely.

  Ve druhém poločase se utkání spíše dohrávalo a nebyl k vidění pohledný fotbal. Po dalších dvou chybách v našich řadách přidali domácí dvě branky a stanovili konečný stav na 5:0. Možnost oklepat se z této drtivé prohry budeme mít již v sobotu proti ČZU Praha.

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  O výsledku rozhodl úvod zápasu a naše neproměněná penalta, která nás mohla vrátit do zápasu. Tak trochu symbolicky se ukázalo, jak na tom momentálně jsme. Mrzí mě, že nemůžu klukům pomoci na hřišti, ale neskládáme zbraně a musíme si všichni v hlavě srovnat jestli děláme maximum pro to, abychom uspěli.

  Nejnovější zprávy Muži

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo-nac_v5_png
  websitemediaLogo-extraNegativeSpace.png
  logo-rovac_png
  logo-fotbalservis-v2_png
  PPL-zakladni barevne (CMYK).jpg
  veolia.jpg

  Hrdý partner mládeže

  Top