SC XAVEROV Horní Počernice

Oficiální webové stránky klubu

Mládež 2009

Tréninky mládež 2009

DATUMDENČASMÍSTO
30.4.2018pondělí17:00-19:00Volno
1.5.2018úterý16:45-18:15

Xaverov vs Meteor (zápas s ročníkem 2008), sraz 16:00. Nominace: Federle, Haider, Lubas, Kmenta, Kostka, Prokop, Williams, Novák, Střihavka 

2.5.2018Středa17:30-19:00Trénink Xaverov
4.5.2018Pátek17:00-19:00Trénink Xaverov
6.5.2018Neděle10:00-14:00

Miniliga Bohemians (Chvatěruby), nominace: Federle, Hrubý, Kmenta, Křemen, Lubas, Lukeš, Novák, Olách, Slunéčko, Střihavka, Williams, Ostrý, Jandík, Geley, Prokop a Syrový

7.5.2018Pondělí17:30-19:00Trénink Xaverov
8.5.2018Úterý13:30-15:00MÚ - Xaverov - Motorlet
9.5.2018Středa17:30-19:00Trénink Xaverov
11.5.2018Pátek17:00-19:00Trénink Xaverov
12.5.2018Sobota15:15-16:40

MÚ - ABC Braník, sraz 14:45, nominace: Haider, Lubas, Lukeš, Olách, Střihavka, Sviták, Škrobák, Urban, Rittenauer, Ostrý, Jandík, Geley, Syrový

14.5.2018Pondělí17:00-19:00Přátelské utkání Radonice, sraz 16:45 Radonice, nominováni všichni hráči
16.5.2018Středa17:30-19:00Trénink Xaverov
18.5.2018pátek17:30-18:30Trénink Xaverov
18.5. - 20.5. 2018Pá-Ne

Turnaj Kolín nad Rýnem, nominace: Federle, Haider, Křemen, Kostka, Kmenta, Olách, Novák, Ostrý, Prokop, Williams, Lubas, Střihavka

20.5.2018Neděle9:45-11:15

MÚ - Xaverov vs. Aritma, sraz 9:15 Xaverov, nominace: Jandík, Lukeš, Rittenauer, Škrobák, Sviták, Urban, Valk, Škrobák, Syrový

21.5.2018Pondělí17:30-19:00Trénink Xaverov
23.5.2018Středa17:30-19:00Trénink Xaverov
25.5.2018Pátek17:00-19:00Trénink Xaverov
27.5.2018Neděle15:00-16:30

MÚ - Xaverov - Háje, nominace bude upřesněna

28.5.2018Pondělí17:00-19:00

Trénink Xaverov

30.5.2018Středa17:00-19:00

Trénink Xaverov

Nejnovější zprávy z klubu

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej!"

I. B třída sk. B - Praha 2017/2018

TJ KyjeABC Braník BFC Tempo Praha BSK Ďáblice BSC Xaverov Horní PočerniceČAFC PrahaSpartak HrdlořezySK Třeboradice BSpartak KbelySK Union Vršovice BFC Háje jižní Město BSokol Dolní PočerniceČZU PrahaJižní Město Chodov
Top