Sestava: Třešňák - Janeba, Kovařík, Herian P. - Herian J., Havlíček, Honka, Herian O. - Sládek, Vild, Kaucký

Branky: Sládek, Kovařík, Honka

Střídali: Bučackyj, Plucha, Cerman, Švancara

Komentář trenéra Ladomerského:

Po prohře se Štěrboholami jsme chtěli zápas s Újezdem zvládnout za 3 body. Začátek zápasu jsme odehráli aktivně a už v 6.min jsme po proměněné penaltě (Sládek) šli do vedení. Bohužel po našich chybách a neproměněných šancích nás soupeř potrestal a otočil skóre na 2:1. Nám se podařilo těsně před poločasem vyrovnat (Kovařík) po dorážce z penalty na 2:2.

Do druhé půle jsme šli s cílem zlepšit pohyb hráčů a hlavně zlepšit řešení předfinální a finální fáze. Bohužel jsme neproměnili 2-3 šance a soupeř nám ukázal efektivitu v zakončení - 3:2. Následně se nám podařila hezká akce a krásné zakončení (Honka), to přineslo vyrovnání na 3:3. Poté jsme chtěli překlopit vítězství na naší stranu, ale dnes nebyl náš nejlepší den, nevytvářeli jsme si pak už tolik vyložených šancí a tak jsme opět po smolné brance prohráli 4:3.

SC Xaveriv 4:1 Ďáblice

Sestava: Třešňák - Petržílka, Matějček, Janeba, Kovařík - Herian O., Havlíček, Honka, Ulrych, Vild - Sládek

Branky: Herian O. 2x, Janeba, Honka

Střídali: Bučackyj, Plucha, Cerman, Lastivka, Buriánek