• Klub market
 • Klubová zóna
 • Členská zóna
 • Fan zóna
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Zahájení nového ročníku 1.ligy gentlemanů jsme zvládli na výbornou

  SK Radotín 2:4 SC Xaverov

  Sestava: Přibyl, Jakl, Habrun, Doležal J, Hromas, Ladomerský, Mikolášek, Slezák, Boev, Doležal V, Trepera, Piták

  Branky: Boev 2x, Piták, Slezák

  Jarní část znamenala pro xaverovskou Starou gardu, tak jako pro celý český sport, nucenou pauzu. Na konci jara, po uvolnění situace, se nám podařilo v červnu sehrát vítězné utkání s gardou Nespek, a to na jejich hřišti. V půlce srpna nás ještě čekal, opět vítězný, výlet do Louňovic, kde byl naším soupeřem domácí tým hrající 3.třídu. Jinak jsme konec jara a léto věnovali přípravě na novou sezónu.

  O to větší bylo naše očekávání podzimu, který znamenal zahájení nového ročníku 1.ligy gentlemanů. Hned v prvním kole, nám los určil tým Radotína, který je několikanásobným vítězem. Do Radotína jsme vyrazili v plné sestavě, s odhodláním přerušit do té doby vítěznou sérii domácích. Již od úvodních minutách jsme to byli my, kdo určoval tempo utkání. První poločas jsme si vypracovali spoustu gólových situací, z nichž pouze jedna skončila v síti, v ostatních jsme dali vyniknout dobře chytajícímu brankáři domácích. 1:0 po prvním poločase pro náš tým, byl pro domácí milosrdný výsledek.

  Na začátku druhé půle se nám podařilo navýšit náskok na 3:0, což nás uklidnilo, bohužel až moc. Domácím se podařilo během deseti minut vrátit do zápasu, když vstřelili dva góly. My jsme však vzápětí zareagovali tím nejlepším způsobem a opět přidali gól, a tím určili i konečný výsledek 4:2.

  První zápas jsme zvládli víc než dobře, jediné, co nás může mrzet, je, že to nebylo vyšším rozdílem, což bylo vzhledem velkému množství našich šancí v našich silách. V dalším zápase se již těšíme na mužstvo Ďáblic u nás Xaverově.

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo-nac_v5_png
  websitemediaLogo-extraNegativeSpace.png
  logo-rovac_png
  logo-fotbalservis-v2_png
  PPL-zakladni barevne (CMYK).jpg
  veolia.jpg

  Hrdý partner mládeže

  Top