SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

Oficiální webové stránky klubu

Xaverov vstupuje do nové sezóny

Klub vstupuje do nové sezóny s řadou novinek:

  • A tým bude opět hrát 1.A třídu a kádr bude omlazený, výraznou příležitost budou dostávat i vlastní odchovanci.
  • Gentlemani budou nadále vířit vody v první lize svojí věkové kategorie.
  • Pomyslná xaverovská mládežnická pyramida dosáhne svého vrcholu. Do mistrovských soutěží bude přihlášen i starší dorost (I. třída) a je tak posledním týmem, který v klubu chyběl. Mladší dorost vstupuje s jedním týmem (I. třída), starší žáci budou figurovat ve dvou soutěžích (I. a II. třída), mladší žáci opět ve třech soutěžích (Přebor, I. a II. třída), přípravkové soutěže budou hrát opět nejvyšší možnou soutěž ve své věkové kategorii, kde se budou utkávat s ligovými týmy (Slavie, Sparta, Bohemians, Dukla atd.).
  • Před novou sezónou se účastníme tradičního soustředění v Horním Bradle (ročník 2011 – 2006), mladší dorost se přesunul do Milevska a starší dorost využil domácí podmínky na Xaverově.
  • Naši nejmenší šikulové budou opět součástí xaverovské rodiny, tentokrát ročník 2014 a mladší, nábor proběhne 10. září od 17h. na Xaverově na umělé trávě.

Letošní rok měl být oslavou 100 let vzniku našeho klubu. Naše plánovaná oslava však vzhledem ke koronavirové situaci byla a je nejasná, proto jsme se rozhodli ji přesunout na příští rok, kdy doufejme bude současná situace za námi a budeme se moci v klidu sejít a oslavu si náležitě užít. V říjnu alespoň uspořádáme výstavu na Chvalském zámku, na níž bychom rádi prezentovali nejen historii, ale i současnost našeho klubu. Jste na ni srdečně zváni.

Držte nám palce

David Lukeš
šéftrenér mládeže

UMT SC Xaverov

Nejnovější zprávy z klubu

"Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

logo městská část praha 20_png
praha-logo-gif_566x566_gif
prazsky-fotbalovy-svaz
logo-nac_v5_png
logo-rovac_png
logo-fotbalservis-v2_png
logo-gmmedia_png

Hrdý partner mládeže

Top