Víkendové zápasy pohledem trenérů

A tým

SC Xaverov 0:3 Kunratice

Komentář trenéra Marka Ladomerského:

Zápas, který jsme si přáli zvládnout a udržet se v popředí, nám herně a výsledkově nevyšel. V prvním poločase soupeř využil našich chyb a šel do vedení 0:2 (špatné postavení hráčů, pozdní dostoupení). Chyběla větší kompaktnost, bylo tam velké množství ztrát v přechodu do útoku, nebyla ani větší a rychlejší podpora útoku. Do druhého poločasu jsme provedli změny a chtěli jsme být aktivnější. To se podařilo a chtěli jsme se pokusit dát brzo kontaktní gól, šance byly, ale neproměnili jsme je. Druhý poločas jsme hráli většinou na soupeřově polovině, ale nešlo se nám dostávat do jejich obrany a střelba z větší vzdálenosti je pro nás asi tabu. Soupeř pak přidal 3 gól z desítky. Musíme se poučit a další 3 kola zvládnout.

Starší dorost

Zbraslav 0:2 SC Xaverov

Komentář trenéra Michala Kauckého:

Z těžkého zápasu ve Zbraslavi si vezeme po dlouhé době důležité 3 body. Zápas stejný jako většina ostatních. Jsme více na balonu a snažíme se kombinovat. Soupeře moc do ničeho nepouštíme a jsme rádi za 0 v zadu. V defenzívě se zlepšujeme zápas od zápasu a opět jsme nedostali gól ze hry. Konečně i v druhé půli volíme lepší řešení ve vápně soupeře a proměňujeme šance. Máme radost, že kluci co naskočili z lavičky chytli svou šanci a předvedli kvalitní výkon.