• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Víkendové zápasy pohledem trenérů

  A tým 

  SC Xaverov 0:3 Kunratice 

  Komentář trenéra Marka Ladomerského:

  Zápas, který jsme si přáli zvládnout a udržet se v popředí, nám herně a výsledkově nevyšel. V prvním poločase soupeř využil našich chyb a šel do vedení 0:2 (špatné postavení hráčů, pozdní dostoupení). Chyběla větší kompaktnost, bylo tam velké množství ztrát v přechodu do útoku, nebyla ani větší a rychlejší podpora útoku. Do druhého poločasu jsme provedli změny a chtěli jsme být aktivnější. To se podařilo a chtěli jsme se pokusit dát brzo kontaktní gól, šance byly, ale neproměnili jsme je. Druhý poločas jsme hráli většinou na soupeřově polovině, ale nešlo se nám dostávat do jejich obrany a střelba z větší vzdálenosti je pro nás asi tabu. Soupeř pak přidal 3 gól z desítky. Musíme se poučit a další 3 kola zvládnout.

  Starší dorost

  Zbraslav 0:2 SC Xaverov

  Komentář trenéra Michala Kauckého:

  Z těžkého zápasu ve Zbraslavi si vezeme po dlouhé době důležité 3 body. Zápas stejný jako většina ostatních. Jsme více na balonu a snažíme se kombinovat. Soupeře moc do ničeho nepouštíme a jsme rádi za 0 v zadu. V defenzívě se zlepšujeme zápas od zápasu a opět jsme nedostali gól ze hry. Konečně i v druhé půli volíme lepší řešení ve vápně soupeře a proměňujeme šance. Máme radost, že kluci co naskočili z lavičky chytli svou šanci a předvedli kvalitní výkon.

  Mladší dorost

  Admira 3:0 SC Xaverov

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  První poločas byl podle našich představ, sebevědomí v rozehrávce, silní na míči, vytvořili jsme si střelecké příležitosti, někdy naší finální fázi zhatil terén. Druhý počas šli domácí do vedení v rozmezí pěti minut po dvou standardních situacích. Snaha na zvrat z naší strany byla, ale už to byla spíše křeč a v závěru po chybě v rozehrávce padl třetí gól. Dnes samozřejmě zklamání z výsledku, naše první porážka v soutěži, ale dnes toho ve druhém poločase z naší strany bylo málo na to, abychom uspěli.

  Starší žáci - divize U15

  SC Xaverov 8:2 ČAFC Praha

  Komentář trenéra Jirky Nováka:

  Prvních deset minut jsme byli lehce zaskočení soupeřovou aktivitou, který s námi hrál otevřený fotbal, ale postupně jsme se dostávali do zápasu a nakonec jsme to byli my, kteří ho pevně kontrolovali a do poločasu si vytvořili náskok tří branek. Nicméně čekal bych ještě větší zaujetí a touhu dát od některých hráčů gól. Celkově jsme se ale v zápase snažili o principy naší hry a hlavně jsme opět zapojili další tři hráče do druhé nejvyšší soutěže u nás, což je skvělé. 

  Starší žáci - 1.A třída

  SC Xaverov 15:0 Přední Kopanina

  Komentář trenéra Davida Mikoláše:

  Viděli jsme od nás velmi dobrý první poločas, kde jsme bavili diváky parádním fotbalem. Kluci byli velmi silní na balonu, od zadu si věřili a skvěle nám fungoval střed hřiště. Po parádních akcích z toho bylo 11 gólu v síti soupeře. Do druhé půle jsme kluky proházeli na různých postech a například stoperskou dvojici nám tvořili oba naši brankáři. Tady už bylo vidět, že nám kombinace drhla, ale chtěli jsme, aby si každý vyzkoušel různé posty. 

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top