• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Víkendové výsledky

  A-tým

  TJ Praga 0:2 SC Xaverov

  Komentář trenéra Marka Ladomerského:

  Byl to poslední mistrovský zápas v tomto roce, který se odehrál na těžkém bahnitém terénu. Byl to spíše boj o území než pohledné fotbalové akce. Dnes jsme si ve 28. min pomohli dobře zahraným rohovým kopem (Filip Cerman), který se dostal k cela volnému Kubovi Herianovi a ten si s tím náramně poradil na 1:0, kluci dnes byli zodpovědní a dobře pracovali i směrem pod balón a soupeře nepouštěli do šancí. V 86. min si s obranou a brankářem pohrál Robert Sládek a zvýšil na konečných 2:0. Musím kluky moc pochválit, a to nejen za tento zápas, ale i za celý podzim, který končíme na 3 místě 2 body za lídrem tabulky.

  Starší dorost

  SC Xaverov 1:5 FA Alexe Zbura

  Komentář trenéra Michala Kauckého:

  V tomto zápase jsme chtěli napravit zaváhání z minulého kola. V prvním poločase jsme si vytvořili dostatečné množství brankových příležitostí (bohužel i ty 100 % jsme nedokázali proměnit v podobě vstřelené branky) a tak šel soupeř do kabin s jednobrankovou výhodou. Do druhého poločasu jsme nevstoupili vůbec dobře. Myslím, že jsme myšlenkami zůstali všichni v kabině. Nevedla se nám rozehrávka a měli jsme špatné postavení. Když už jsme se dostali do zakončení, tak chyběla razance a důraz. Ještě nás čeká poslední zápas, tak věříme, že ho zvládneme.

  Mladší dorost

  SC Xaverov 2:0 Dolní Chabry

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  Výborný týmový výkon, zapojení řady hráčů, kteří hráli včera nebo neodehráli tolik minut v této soutěži a svoji příležitost využili vrchovatě. Hráli jsme dnes jiným způsobem, abychom to zvládli herně i fyzicky, hráli jsme ze středního bloku, na střídání jsme měli dva zdravé hráče. Kluci to plnili a šli si trpělivě pro zasloužený výsledek. Jsem rád, že jsem byl dnes u toho a smekám před výkony řady z nich. Dnes přišlo fandit klukům i duo dlouhodobě zraněných a několik kluků, kteří nastoupili včera, tak to má být. Čeká nás poslední zápas, chceme ho zvládnout, abychom se udrželi i tady ve hře o první místo.

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top