Víkendové výsledky mužské a dorostenecké kategorie

A tým

SC Xaverov 1:0 TJ Spoje B

Komentář trenéra Marka Ladomerského:

TJ Spoje Praha, tým, který je druhý v probíhajícím ročníku. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, byli jsme silní na balónu a drželi jsme se na soupeřově půlce. V závěru poločasu jsme šli do vedeni 1:0 po faulu na Roberta Sládka - pokutový kop proměnil David Matějček. Druhá půle už nebyla z naší strany dobrá, přesto jsme si vytvořili 3 velké šance, které jsme neproměnili a díky tomu byl zápas stále otevřený. Soupeř nás zatlačil do vlastního vápna a pokoušel se pomocí centrů vyrovnat. Kluci všechny souboje ustáli a centrované balóny dokázali odvrátit, proto slavíme výhru a držíme se na dostřel prvních příček. Příští a zároveň poslední zápas nás čeká v sobotu 11.11. od 10.30h na Pragovce. Doufám, že i tento zápas zvládneme.

B tým

SC Xaverov 4:2 SK Újezd Praha 4 B

V první půli jsme kontrolovali hru a vstřelili dvě branky. Do druhého poločasu jsme udělali změny, vystřídali jsme střelce branek a na hřišti to bylo znát. Soupeř do 55. minuty srovnal na 2:2 a dále hrozil. Nám se podařil konec zápasu a v úplném závěru jsme 2 brankami rozhodli o vítězství 4:2.