• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Víkendové výsledky mužské a dorostenecké kategorie

  A tým 

  SC Xaverov 1:0 TJ Spoje B

  Komentář trenéra Marka Ladomerského:

  TJ Spoje Praha, tým, který je druhý v probíhajícím ročníku. Do zápasu jsme vstoupili aktivně, byli jsme silní na balónu a drželi jsme se na soupeřově půlce. V závěru poločasu jsme šli do vedeni 1:0 po faulu na Roberta Sládka - pokutový kop proměnil David Matějček. Druhá půle už nebyla z naší strany dobrá, přesto jsme si vytvořili 3 velké šance, které jsme neproměnili a díky tomu byl zápas stále otevřený. Soupeř nás zatlačil do vlastního vápna a pokoušel se pomocí centrů vyrovnat. Kluci všechny souboje ustáli a centrované balóny dokázali odvrátit, proto slavíme výhru a držíme se na dostřel prvních příček. Příští a zároveň poslední zápas nás čeká v sobotu 11.11. od 10.30h na Pragovce. Doufám, že i tento zápas zvládneme.

  B tým 

  SC Xaverov 4:2 SK Újezd Praha 4 B

  Komentář trenéra Marka Ladomerského:

  V první půli jsme kontrolovali hru a vstřelili dvě branky. Do druhého poločasu jsme udělali změny, vystřídali jsme střelce branek a na hřišti to bylo znát. Soupeř do 55. minuty srovnal na 2:2 a dále hrozil. Nám se podařil konec zápasu a v úplném závěru jsme 2 brankami rozhodli o vítězství 4:2.

  Starší dorost

  FC Tempo 5:1 SC Xaverov

  Komentář trenéra Michala Kauckého:

  Bohužel po 2 dobře odehraných zápasech se nám na hřišti Tempa vůbec nedařilo. Soupeř nás od začátku zápasu přehrával úplně ve všem. Byl rychlejší, důraznější, lepší v kombinaci a chtěl vyhrát. My jsme měli spoustu zbytečných ztrát a nedařilo se nám držet míč na svých kopačkách. Tempo zaslouženě vyhrálo a my se musíme z tohoto zápasu poučit a předvést mnohem lepší výkon v dalším kole.

  Mladší dorost

  ČAFC 0:4 SC Xaverov 

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  První poločas byl z naší strany rozpačitý, bez jiskry. Většina hry probíhala sice na soupeřově půlce, ale chyběl nám větší klid a přesnost v předfinální i finální fázi. Úplně se nám nedaří dostat do hry prvky křídelní hry z tréninku. Do druhého poločasu jsme změnili rozestavení, stáhli se do středního bloku, abychom si soupeře více pustili k nám a mohli hrát i více do otevřené obrany, což se nám dařilo a přidali jsme zaslouženě další branky. Těší i čisté konto vzadu.

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top