Víkendové výsledky

A tým

SC Xaverov 2:1 Újezd nad Lesy

Komentář trenéra Marka Ladomerského:

Soupeř, se kterým se nám v poslední době výsledkově nedařilo. Začátek se nám herně podařil, brzy jsme si vytvořili dobré brankové příležitosti, bohužel jsme neproměnili. Chyběl nám klid a dobré řešení předfinální a finální přihrávky. Ve 31. minutě jsme si však pomohli dobře zahraným trestným kopem (Sládek, 1:0). Soupeř srovnal také ze standardky po našem zbytečném faulu, nicméně do přestávky jsme navýšili vedení po dobré kombinaci Sládek - Cerman. Druhý poločas jsme vedení kontrolovali a zaslouženě vyhráli.

Myslím, že jsme odehráli dobré utkání, v dobrém tempu a agresivitě. Soupeře jsme do šancí nepouštěli, kluci byli dobře organizovaní. Velká pochvala všem hráčům, včetně lavičky.

Starší dorost

SC Xaverov 0:4 Stodůlky

Komentář trenéra Libora Neufuse:

Se druhým týmem tabulky jsme herně obstáli lépe než v podzimní části soutěže, ale bohužel ne výsledkově. Kluci relativně plnili taktické pokyny a pohyblivého soupeře po většinu utkání nepouštěli do vyložených šancí. Bohužel góly jsme si zase dali sami, jeden úplně vlastní po rohu, další dva po hloupých chybách při rozehrávce od brankáře. Soupeř bohužel tyto minely trestal, zatímco my jsme své šance po několika zdařilých únicích po křídle neproměnili.

Na části týmu je bohužel vidět nedostatečná kondice spojená se slabou tréninkovou účastí. Díky patří opět klukům z mladšího dorostu, kteří nám znovu pomohli kvalitním výkonem.