• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Víkendové výsledky

  A tým 

  SC Xaverov 2:1 Újezd nad Lesy

  Komentář trenéra Marka Ladomerského:

  Soupeř, se kterým se nám v poslední době výsledkově nedařilo. Začátek se nám herně podařil, brzy jsme si vytvořili dobré brankové příležitosti, bohužel jsme neproměnili. Chyběl nám klid a dobré řešení předfinální a finální přihrávky. Ve 31. minutě jsme si však pomohli dobře zahraným trestným kopem (Sládek, 1:0). Soupeř srovnal také ze standardky po našem zbytečném faulu, nicméně do přestávky jsme navýšili vedení po dobré kombinaci Sládek - Cerman. Druhý poločas jsme vedení kontrolovali a zaslouženě vyhráli.

  Myslím, že jsme odehráli dobré utkání, v dobrém tempu a agresivitě. Soupeře jsme do šancí nepouštěli, kluci byli dobře organizovaní. Velká pochvala všem hráčům, včetně lavičky.

  Starší dorost

  SC Xaverov 0:4 Stodůlky

  Komentář trenéra Libora Neufuse:

  Se druhým týmem tabulky jsme herně obstáli lépe než v podzimní části soutěže, ale bohužel ne výsledkově. Kluci relativně plnili taktické pokyny a pohyblivého soupeře po většinu utkání nepouštěli do vyložených šancí. Bohužel góly jsme si zase dali sami, jeden úplně vlastní po rohu, další dva po hloupých chybách při rozehrávce od brankáře. Soupeř bohužel tyto minely trestal, zatímco my jsme své šance po několika zdařilých únicích po křídle neproměnili.

  Na části týmu je bohužel vidět nedostatečná kondice spojená se slabou tréninkovou účastí. Díky patří opět klukům z mladšího dorostu, kteří nám znovu pomohli kvalitním výkonem.

  Mladší dorost

  SC Xaverov 11:0 Praga

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  Od začátku zápasu jsme měli zápas ve své režii. Kluci dominovali, hráli rychle, nesobecky a celý zápas se snažili soustředit jen na svůj výkon. Druhý poločas jsme přidali další branky, někteří si zahráli i na jiných postech. Vyzkoušeli jsme si dnes hlavně hru do plných. Soupeř nás dnes moc vzadu neprověřil. Vysoká výhra těší, ale za týden nás čeká při vší úctě k dnešnímu soupeři úplně jiný soupeř.

  Dnes nám chyběli někteří důležití hráči, poslali jsme i některé za starší dorost, tak je fajn, že jsme to dnes takhle zvládli. Po zápase jsem klukům hned řekl, aby si výhru dnes užili, ale musíme zůstat nohama na zemi. Velká pochvala za výkon i výsledek a jedeme dál.

  Starší žáci U15

  Trutnov 0:5 SC Xaverov 

  Komentář trenéra Davida Mikoláše:

  Do zápasu jsme šli po dohodě s trenérským štábem s novými taktickými záměry a musím před kluky smeknout, jak to parádně zvládli. Soupeře jsme v prvním poločase místy až drtivě přehrávali, nechyběla nám odvaha 1na1, přesná kombinace a hlavně jsme byli hladoví v zakončení. 

  Druhý poločas jsme mírně polevili. I přesto, že jsme stále kontrolovali hru, tak bych si představoval větší kvalitu ve vápně, tam jsme už nezachovali chladnou hlavu a neřešili některé situace správně. S předvedou hrou jsme ale velmi spokojeni. 

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top