• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Víkendové postřehy trenérů

  A tým 

  Dolní Počernice 0:3 SC Xaverov

  Komentář trenéra Marka Ladomerského:

  Počernické derby, které mělo jasného vítěze. Podařilo se nám vstřelit gól již v 2. minutě, byla to proměněná první šance, což nám moc pomohlo. Šancí přibývalo, ale žádná se nám už do poločasu nepodařila proměnit, proto v poločase svítil stav jen 0:1. Vstup do druhého poločasu byl podobný jako v prvním a v 50. minutě jsme vedli již 0:2. V 65. minutě nám vyšla ukázková akce a Robert Sládek mohl slavit hattrick. Kluci tento zápas perfektně zvládli, defenzivní činnost celého týmu byla ukázková, soupeře jsme za celý zápas nepustili do šance, nechyběla nabídka ani důraz. Jediné, co bych mohl vytknout, je gólová produktivita - tento zápas měl skončit výsledkem 7:0. Tak doufám, že jsme si ty góly nechali do příštích zápasů, kde budeme hrát s týmy ze špičky tabulky. Musím pochválit všechny hráče za dnešní dobrý výkon a přístup k zápasu.

  Starší dorost

  SC Xaverov 8:0 Zbraslav

  Komentář trenéra Libora Neufuse:

  Dnes jsme proti soupeři ze spodku tabulky postavili hodně ofenzivní sestavu a chtěli rozhodnout už v první půli. Napadali jsme vysoko a hned po rozehrávce rychle získávali míče. Povedlo se nám i několik krásných útoků s rychlou narážečkou a náběhem mezi beky, takže výsledek 5:0 po půli byl pro soupeře ještě milosrdný. První půle měla od nás slušné parametry. Po půli a několika střídáních už trochu aktivita klesla, ale přesto jsme ještě třikrát skórovali a posunuli se tak blíže klidnému středu tabulky. Velké díky opět 7 klukům z MD, čtyřmi góly se blýskl Kubaryč.

  Mladší dorost

  SC Xaverov 2:0 Admira

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  Do utkání jsme velmi dobře vstoupili, ve 4. minutě jsme šli do vedení. Soupeř byl houževnatý, pohyblivý. Dnes jsme nebyli pohybově v optimálním rozpoložení a v určitých fázích v rozehrávce nevolili optimální řešení. Druhý poločas jsme dlouho nemohli dát druhou branku, i když možnosti jsme měli. Nakonec jsme svoje vítězství potvrdili brankou dvě minuty před koncem. Těší nula vzadu. I díky soupeři to bylo rychlé a zajímavé utkání. Kluci zaslouží celkově pochvalu, někteří v týdnu měli náročný program i díky výběru U17, pomáhali staršímu dorostu, zkrátka to bylo na naší hře chvílemi znát, o to více si toho vážíme a věřím, že to zúročíme v dalších utkáních.

  Starší žáci U15

  Komentář trenéra Jiřího Nováka:

  V krásném areálu ve Svitavách kluci předvedli proti pátému týmu tabulky skvělý výkon. Hlavně v první půli jsme byli silní v řešení situací na posledních 30ti metrech. Druhý poločas hrál soupeř hodně nízko a my se tam snažili dostat. Soupeř to měl ale proti klukům tentokrát těžký. Celkově výborný výkon, dobře nastavená hlava, krásné hřiště a zápas dohrán bez zranění.

  V druhém zápase Zličín - Xaverov 1:3. Kluci výsledkově zvládli zápas a jsou kousek od velkého úspěchu. Těžký zápas proti čtvrtému týmu tabulky. Kluci drželi velmi dobře míč, ale až na konci zápasu přidali pojišťovací branku. Velká pochvala za přístup.

  Starší žáci U14

  Svitavy 2:4 SC Xaverov 

  Komentář trenéra Lukáše Vorlíčka:

  V zápase proti soupeři, který proti nám na podzim hrál v bloku, se hrál tentokrát živelný fotbal. Do zápasu jsme vstoupili dobře, ale jako první jsme inkasovali. Nicméně jako již po několikáté jsme skóre otočili a šli do vedení 2:1. Soupeř ještě stihl vyrovnat, ale poločas jsme zvládli 3:2. Druhý poločas byl již pod naší kontrolou a soupeř už moc šancí neměl. Za zmínku stojí pochvala od trenéra, který řekl, že hrajeme nejlepší fotbal. Tak taková slova kluky zahřejí a trenérům sdělí, že jdeme správnou cestou. Zápas díky prostředí a chováni trenérů byl super.

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top