Víkend 24. - 26. pohledem trenérů

A tým

SC Xaverov 4:2 FK Vinoř

Komentář trenéra Marka Ladomerského:

Zápas, který jsme od začátku měli pod kontrolou, do 15. minuty jsme si vytvořili tři stoprocentní šance, ale ani jednu jsme neproměnili. Potom přišly nesmyslně zákeřné zákroky od jednoho hráče z Vinoře, který doslova likvidoval naše hráče, i přesto jsme již ve 30. minutě po dvou proměnných penaltách Filipem Cermanem vedli 2:0, ale přišli jsme o zraněného Roberta Sládka. Do poločasu jsme zvýšili na 3:0, a to díky brance Lukáše Jandovského. A hlavně byl na konci prvního poločasu vyloučen hráč Vinoře, který si spletl fotbal s kickboxem. Ve druhé půli už kvalita a tempo z naší strany opadlo, přesto jsme zvýšili na 4:0 po brance Ondry Heriana. Závěr zápasu se nám vůbec nepovedl a nechali jsme soupeře snížit na 4:2 a to ještě Jakub Brejcha chytil penaltu.

Starší dorost

FAAZ 5:3 SC Xaverov

Komentář trenéra Libora Neufuse:

Dobré utkání, kterému nechybělo tempo a emoce. My jsme ho bohužel ztratili koncem první půle, kdy nám soupeř nasázel 4 branky, díky naší nedůslednosti v defenzívě. Domácí měli v sestavě několik velmi rychlých hráčů, kteří nám dělali velké potíže. Do druhé půle jsme přeskupili rozestavení, prostřídali a výkon byl najednou úplně jiný. Během dvaceti minut jsme snížili na 4:3, šli jsme za vyrovnáním, bohužel další šance jsme nedali a soupeř rozhodl po rohu, kdy rozhodčí nepochopitelně přehlédl faul na našeho gólmana, který skončil s krvavým šrámem na jeho čele. Za druhou půli patří klukům, včetně opět 4 kvalitních posil z MD, poděkování.