• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Víkend 24. - 26. pohledem trenérů

  A tým

  SC Xaverov 4:2 FK Vinoř

  Komentář trenéra Marka Ladomerského:

  Zápas, který jsme od začátku měli pod kontrolou, do 15. minuty jsme si vytvořili tři stoprocentní šance, ale ani jednu jsme neproměnili. Potom přišly nesmyslně zákeřné zákroky od jednoho hráče z Vinoře, který doslova likvidoval naše hráče, i přesto jsme již ve 30. minutě po dvou proměnných penaltách Filipem Cermanem vedli 2:0, ale přišli jsme o zraněného Roberta Sládka. Do poločasu jsme zvýšili na 3:0, a to díky brance Lukáše Jandovského. A hlavně byl na konci prvního poločasu vyloučen hráč Vinoře, který si spletl fotbal s kickboxem. Ve druhé půli už kvalita a tempo z naší strany opadlo, přesto jsme zvýšili na 4:0 po brance Ondry Heriana. Závěr zápasu se nám vůbec nepovedl a nechali jsme soupeře snížit na 4:2 a to ještě Jakub Brejcha chytil penaltu.

  Starší dorost

  FAAZ 5:3 SC Xaverov

  Komentář trenéra Libora Neufuse:

  Dobré utkání, kterému nechybělo tempo a emoce. My jsme ho bohužel ztratili koncem první půle, kdy nám soupeř nasázel 4 branky, díky naší nedůslednosti v defenzívě. Domácí měli v sestavě několik velmi rychlých hráčů, kteří nám dělali velké potíže. Do druhé půle jsme přeskupili rozestavení, prostřídali a výkon byl najednou úplně jiný. Během dvaceti minut jsme snížili na 4:3, šli jsme za vyrovnáním, bohužel další šance jsme nedali a soupeř rozhodl po rohu, kdy rozhodčí nepochopitelně přehlédl faul na našeho gólmana, který skončil s krvavým šrámem na jeho čele. Za druhou půli patří klukům, včetně opět 4 kvalitních posil z MD, poděkování.

  Mladší dorost

  Dolní Chabry 1:4 SC Xaverov

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  Utkání se hrálo na hodně poničené trávě. Od začátku jsme měli více ze hry, soupeř byl zatažený na své půlce, my hledali cesty ke gólu. Druhý poločas jsme oživili sestavu, naše hra měla větší energii a i útočná půlka byla z pohledu terénu v daleko lepším stavu, dařilo se soupeře přehrávat a přidat další branky. Vzhledem k prohře druhého týmu v tabulce, tak dvě kola před koncem máme zaručené 1. místo a jsme Mistři Prahy. Kluci zaslouží uznání a pochvalu za celou sezónu. Těší mě, že nám i trenéři soupeřů v posledních kolech přáli, že by to bylo ve správných rukou. Ve spojení se zlatem z hokeje to byl parádní víkend.

  Starší žáci U15

  SC Xaverov 4:0 Háje

  Komentář trenéra Jiřího Nováka:

  Zápas s týmem, který mám rád. Chtějí hrát kombinačně, fotbalově, slušní nejen na hřišti ale i mimo něj. Zápas se nám moc herně nepovedl a to hlavně v prvním poločase. Nohy nám moc nešly, kazili jsme i jednoduché věci, neměli jsme dobrý 1. dotyk. V průběhu poločasu jsme na to trochu zareagovali přehozením postů a hra se nám lehce zvedla. V poločase si kluci sami mezi sebou pár věcí řekli, my udělali dvě změny a zápas rozhodli. Moc se nám líbila reakce týmu na naši hru, nula vzadu a konečný výsledek. Méně už naše hra a řešení situací.

  Starší žáci U14

  SC Xaverov 7:3 Háje

  Komentář trenéra Lukáše Vorlíčka:

  Soupeři jsme měli po podzimu co vracet, protože nás porazil zcela zaslouženě 4:1. Do zápasu jsme vstoupili aktivně a v poločase jsme vedli 4:1. I soupeř měl šance, které však nevyužil. Ve druhém poločase jsme si už vítězství pohlídali. Myslím, že jsme byli lepším týmem a vyhráli zaslouženě. Nicméně pochvala patří i soupeři, který se prezentuje podobnou hrou jako my. Jen houšť takových soupeřů. Čekají nás ještě 3 zápasy, které bychom chtěli zvládnout jak herně, tak výsledkově. Uvidíme, jak se nám to podaří.

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top