• e-shop
 • SC XAVEROV HORNÍ POČERNICE z.s.

  Oficiální webové stránky klubu

  Kalendář zápasů

  Víkend 17. - 19. května pohledem trenérů

  A tým

  Kunratice 2:0 SC Xaverov

  Komentář trenéra Marka Ladomerského:

  Další zápas s aspirantem na postup. Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Již v 8. minutě jsme si nepohlídali roh a soupeř nás trestal - 1:0. Nedařila se nám vůbec kombinace, zaostávali jsme i v osobních soubojích. Když už jsme se dostali do výhodné pozice, tak jsme ji špatně vyřešili a ani nezakončili střelou. Chyběl nám větší pohyb bez míče a přesné balóny. Ve stejném duchu se odehrávalo celé utkání. Soupeř své vítězství potvrdil v 60. minutě druhou brankou.

  Starší dorost

  SC Xaverov 2:5 FC Tempo

  Komentář trenéra Libora Neufuse:

  Do utkání jsme vstoupili dobře a šli rychle do vedení. Soupeř nám sice dělal problémy svým pohybem a rotací hráčů, ale více šancí jsme během prvního poločasu měli my. Bohužel jsme je neproměnili a Tempo z jedné pološance, která vyplynula ze špatné komunikace stoperů s gólmanem, vyrovnalo. Do druhé půle jsme vystřídali, ale příchozí hráči nepřinesli do hry oživení a začali jsme propadat hlavně v defenzivních činnostech. Zatímco soupeř byl v našem vápně velmi efektivní, my nedali ani 110% šance. Výsledek je pro nás vzhledem k vyrovnané hře dost krutý, ale tentokrát rozhodla hlavně efektivita.

  Mladší dorost

  SC Xaverov 5:1 ČAFC

  Komentář trenéra Davida Lukeše:

  Vstup do utkání se nám povedl, snažili jsme se o vysoký presink, rychle a včas si předávali míč a do poločasu jsme dali čtyři branky, bohužel další příležitosti jsme neproměnili. Druhý poločas už neměl takovou kvalitu, hra byla někdy zbytečně rozkouskovaná. Spíše jsem se obával, abychom byli disciplinovaní, zbytečně nepředržovali míče a vyvarovali se nějakých zbytečných soubojů, nakonec jsme to zvládli a udělali další důležitý krok.

  Starší žáci U15

  SC Xaverov 7:0 Třebeš

  Komentář trenéra Jiřího Nováka:

  Odložený zápas byl jednoznačnou záležitostí kluků. Soupeř přijel jen bránit, my jsme museli vymyslet způsob, jak se do nich dostat. Celkem 7x se to povedlo. Dobrý zápas na trpělivost, překonání nízkého bloku a hledání si místa ve vápně.

  Starší žáci U14

  SC Xaverov 5:3 Třebeš

  Komentář trenéra Lukáše Vorlíčka:

  Do utkání jsme vzali maximální počet hráčů. První poločas nám moc nevyšel a prohrávali jsme 3:1. Do druhého poločasu jsme prostřídali a zápas nakonec otočili na 5:3 i díky tomu, že asi 8 hráčů soupeře hrálo už proti 2009. Nutno podotknout, že soupeř se výrazně zlepšil proti našemu předchozímu utkání. Vítězství se rodilo těžko, o to více si ho ceníme.

  Nejnovější zprávy z klubu

  "Hrajem fotbal pro zábavu, nevěšíme nikdy hlavu,

  zvítězíme beze slov, my jsme přece XAVEROV.

  Hej, hej, hej, XAVEROV je nej!

  logo městská část praha 20_png
  praha-logo-gif_566x566_gif
  prazsky-fotbalovy-svaz
  logo1png_228x77.png
  image001jpg_591x152.jpeg
  websitemedialogo-extranegativespacepng_1024x313.png
  logo-rovac-png_500x167.png
  fs-cz-clrpng_3484x1166.png
  ppl-zakladni-barevne-cmykjpg_1776x534.jpeg
  veoliajpg_1500x465.jpeg
  download.png
  renomia-logojpg_853x703.jpeg
  download.jpg
  1png_261x95.png
  autoPoly.png
  imagespng_435x116.png
  partyday-logo.png
  logo[1].png

  Hrdý partner mládeže

  Top