Víkend 17. - 19. května pohledem trenérů

A tým

Kunratice 2:0 SC Xaverov

Komentář trenéra Marka Ladomerského:

Další zápas s aspirantem na postup. Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Již v 8. minutě jsme si nepohlídali roh a soupeř nás trestal - 1:0. Nedařila se nám vůbec kombinace, zaostávali jsme i v osobních soubojích. Když už jsme se dostali do výhodné pozice, tak jsme ji špatně vyřešili a ani nezakončili střelou. Chyběl nám větší pohyb bez míče a přesné balóny. Ve stejném duchu se odehrávalo celé utkání. Soupeř své vítězství potvrdil v 60. minutě druhou brankou.

Starší dorost

SC Xaverov 2:5 FC Tempo

Komentář trenéra Libora Neufuse:

Do utkání jsme vstoupili dobře a šli rychle do vedení. Soupeř nám sice dělal problémy svým pohybem a rotací hráčů, ale více šancí jsme během prvního poločasu měli my. Bohužel jsme je neproměnili a Tempo z jedné pološance, která vyplynula ze špatné komunikace stoperů s gólmanem, vyrovnalo. Do druhé půle jsme vystřídali, ale příchozí hráči nepřinesli do hry oživení a začali jsme propadat hlavně v defenzivních činnostech. Zatímco soupeř byl v našem vápně velmi efektivní, my nedali ani 110% šance. Výsledek je pro nás vzhledem k vyrovnané hře dost krutý, ale tentokrát rozhodla hlavně efektivita.