V posledních 2 zápasech bralo Áčko pouze bod

Dubeč vs Xaverov – 1:1

Sestava: Sůva – Herian P., Petržílka, Kovařík, Sládek, Plucha, O’Connor, Havlíček, Černý, Piták, Soukup

Střídali: Ulrych, Herian J., Zrnič

Komentář Marka Ladomerského:

Minulý týden v Dubči to byl velmi vyrovnaný zápas, který skončil remízou spravedlivě. V první půli zlobil spíše soupeř, a to dlouhými balony za obranu, se kterými jsme měli občas problémy. Ke konci půle soupeř neproměnil velmi nebezpečný útok, a tak jsme šli do kabin za stavu 0:0. Druhou půli jsme naopak začali my skvěle a měli 2 veliké šance, nicméně taky bez úspěchu. Branku jsme obdrželi po standardní situaci, kdy jsme špatně uhráli odražený balon. Naštěstí pro nás jsme před koncem zápasu proměnili penaltu a brali tak bod z venku. Po průběhu zápasu bod bereme, velká pochvala klukům, že hráli až do konce a tu branku, ačkoliv byla z penalty, si zasloužili.

Xaverov vs Háje – 1:3

Sestava: Třešňák – Herian P. Petržílka, Kovařík, Sládek, Herian O., O’Connor, Havlíček, Černý, Piták, Soukup

Střídali: Plucha, Ulrych, Zrnič, Ladomerský